Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Ciąża Malwiny to początek zmian w życiu jej i Hermana - ZDJĘCIA

2023-06-01 22:56

Wspaniała wiadomość w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023! Malwina (Joanna Gleń) prezentuje pokaźny ciążowy brzuszek na zdjęciach z planu serialu. Nie ma wątpliwości, że urodzi dziecko Hermanowi (Maciej Raniszewski), z którym połączyła ją wielka miłość. W "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023 szykują się wielkie zmiany i nie chodzi jedynie o ciążę kobiety. Malwina i Herman będą wyczekiwać pojawienia się dzieciątka na świecie, ale po drodze wydarzy się coś szokującego... Czy ich miłość przetrwa?

Wielkie szczęścia Malwiny i Hermana w "Barwach szczęścia" po wakacjach 

To już pewne, że związek Malwiny i Hermana wkroczy na kolejny etap. Brodzińska nie ukrywa dużego ciążowego brzuszka pod letnią sukienką na najnowszych zdjęciach z planu "Barw szczęścia, które można zobaczyć w galerii poniżej. Zdradzamy, że już po przerwie wakacyjnej 2023, Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzy (Bronisław Wrocławski) zorganizują piękną uroczystość w plenerze, gdzie pojawi się cała rodzina! Największą uwagę zwraca jednak promienny wygląd Malwiny i jej szczęśliwego ukochanego. Para nie będzie mogła doczekać się przyjścia na świat dzieciątka. Widzowie są dość zaskoczeni nagłym obrotem sprawy w wątku Brodzińskiej i niewidomego masażysty.

- Malwina w ciąży? - padło pytanie pod postem na instagramowym profilu "Barw szczęścia". 

- Będzie bejbik😍 - komentuje kolejna osoba.

Zawirowania w życiu ciężarnej Malwiny i Hermana w "Barwach szczęścia" po wakacjach 

Niestety nie wszystko pójdzie po myśli Malwiny i Hermana. Zanim kobieta zaprezentuje brzuszek ciążowy, pojawi się kłopot z mieszkaniem. To Małgorzata obwieści córkom, że mają opuścić dom Basi (Sławomira Łozińska). Okaże się, że Grzelakowa ma kupca na nieruchomość i jeśli Marczakowie nie mają wystarczająco pieniędzy na dom, muszą się wyprowadzić. Ta informacja zaszokuje Natalię (Maria Dejmek) i Malwinę, która przyjęła pod swój dach niewidomego Hermana. W mieszkaniu masażysty trwa bowiem remont, więc na ten okres mężczyzna miał mieszkać z partnerką.

Wszystko ulegnie zmianie w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023, bo Malwina, Herman i Emilka (Jessica Frankiewicz) zostaną właściwie bez dachu nad głową... Wszystko wskazuje jednak na to, że sytuację da się opanować, bo już na imprezie Marczaków w plenerze, Malwina i jej ukochany będą szczęśliwi jak nigdy. Trudno jednak przewidzieć, jak na ciążę matki zareaguje rezolutna Emilka. W końcu Hermanowi dała popalić i nie miał z nią łatwo... Wydaje się, że w życiu Malwiny wszystko się jakoś ułoży. 

Barwy szczęścia. Rodzina Małgorzaty i Jerzego powiększy się. Nie tylko Malwina będzie w ciąży. Huczna impreza u Marczaków
Listen on Spreaker.
Najnowsze