Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Nowa rodzina Huberta silniejsza niż kiedykolwiek. Zapomni o dawnym życiu z Klarą - ZDJĘCIA

2023-06-22 10:12

To już pewne, że Hubert (Marek Molak) w „Barwach szczęścia” po wakacjach 2023 będzie miał nową rodzinę. Zaopiekuje się Marysią (Nina Szumowska), ale zapomni o Klarze (Olga Jankowska), która porzuciła go dla kariery i mieszkania w USA. Na szczęście Pyrka zainteresuje się atrakcyjną Asią (Anna Gzyra), z którą połączą go podobne przejścia i problemy. Samotna matka Emila (Artem Malashchuk) zagości w domu mężczyzny na dobre. Nawet bliscy wesprą Huberta w pomyśle ponownego zorganizowania sobie życia. Wyjdzie mu z Asią i będą szczęśliwi jak kiedyś z Klarą?

Rodzina Pyrków nigdy nie będzie już taka sama. Hubert zwiąże się z Asią w "Barwach szczęścia" po wakacjach 2023?

Kwestia ostatecznego rozwodu Huberta i Klary rozstrzygnie się dopiero w „Barwach szczęścia” po wakacjach 2023. Pewnym jest jednak nowe życie mężczyzny i to już nie u boku żony. Postać Klary nie wróci z USA i odsunie się od bliskich. Tymczasem rozkwitnie znajomość Asi z Hubertem. Kobieta będzie mierzyła się z trudami samotnego rodzicielstwa, podobnie jak on. Emil bardzo zaprzyjaźni się z Marysią i polubią wspólną zabawę w domu rodzinnym Pyrków. Zresztą sytuacja tak się rozwinie, że w kolejnych odcinkach „Barw szczęścia” po wakacjach zostanie zorganizowane przyjęcie dla chłopczyka. Asia będzie niewyobrażalnie wdzięczna Hubertowi za uszczęśliwienie jej synka, a co za tym idzie także i jej samej. 

Artem Malashchuk zdradza, co wydarzy się w kolejnych odcinkach „Barw szczęścia” po wakacjach

Na Instagramie serialowego Emila z „Barw szczęścia” pojawiły się zdjęcia z planu. Młodziutki aktor nie kryją zachwytu nad pracą ze znanymi aktorami i to w jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce. Artem postanowił dodać kilka ujęć z kręcenia „Barw szczęścia” od kulis, gdzie widać wyraźnie, że na ogrodzie Pyrków znów zostanie zorganizowana impreza. Odbędzie się ognisko, a na miejscu nie zabraknie Huberta, Marysi, Agaty (Natalia Zambrzycka), Asi i samego Emila. 

- Mój najlepszy plan filmowy w życiu🧡 Warto było wstać o 6 rano😅 @barwyszczescia.official - napisał pod zdjęciami młody aktor.

To już druga impreza w przeciągu krótkiego czasu, kiedy to Asia zjawi się z synem u Pyrków. Widać więc, że ich relacja stanie się naprawdę bliska. Prawdopodobnie przyjaźń rozwinie się w coś więcej, ale na szczegóły trzeba jeszcze poczekać. Najważniejsze, żeby Hubert otrząsnął się po stracie Klary i pogodził się z faktem, że jego małżeństwo jest skończone. Tylko tak da radę zbudować inną relację z kolejną kobietą. 

Barwy szczęścia. Impreza Huberta dla Asi w domu Pyrków początkiem nowego romansu!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze