M jak miłość

Barwy szczęścia po wakacjach. Małgorzata ogłosi radosną nowinę w czasie rodzinnej Wigilii u Marczaków - ZDJĘCIA

2023-08-29 13:07

W 2836 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzy (Bronisław Wrocławski) zaproszą swoje córki z najbliższymi na rodzinną Wigilię do domu Basi (Sławomira Łozińska). Oczywiście, miejsce spotkanie nie będzie przypadkowe, gdyż tuż przed świętami na Zwoleńskich i Marczaków spadnie druzgocąca wiadomość o sprzedaży nieruchomości przez Grzelakową, na którą małżonków nie będzie stać. Jednak w 2836 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej wszystko się zmieni, a Małgorzata z dumą pochwali się córkom dobrą nowiną! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Małgorzata i Jerzy zakupią dom Basi w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Pochwalą się radosną nowiną w czasie Wigilii

W 2836 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Małgorzata i Jerzy zorganizują rodzinną Wigilię, na którą zaproszą Natalię (Maria Dejmek) i Malwinę (Joanna Gleń) z ich najbliższymi. Tym bardziej, że przez zamieszanie z domem Basi, ich córki będą musiały w trybie natychmiastowym się od nich wynieść, gdyż Grzelakowa postawi sprzedać swoją nieruchomość, aby spłacić Justynę (Lidia Sadowa). Oczywiście, wdowa po Zenku (śp. Jan Pęczak) zaproponuje Zwoleńskiej prawo pierwokupu i zaoferuje jej dobrą cenę, ale mimo tego wciąż nie będzie ich stać z Jerzym na zakup tak dużej nieruchomości. Wówczas Natalia i Malwina znajdą się pod ścianą, bo o ile ich rodzice będą mieli, gdzie się wynieść, tak one nie będą przygotowane na wyprowadzkę tak szybko. Co prawda, Brodzińska znajdzie schronienie u Hermana (Maciej Raniszewski), ale wciąż pojawi się problem w przypadku Zwoleńskiej i Kacpra (Jakub Szlachetka). Jednak w 2836 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej małżonkowie znajdą na to rozwiązanie!

Jeszcze przed rozpoczęciem Wigilii w 2836 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Małgorzata pochwali się córkom, że wspólnie z Jerzym jednak znaleźli fundusze i ostatecznie zdecydowali się zakupić dom od Basi. Tym samym, Zwoleńska rozwiąże problemy mieszkaniowe nie tylko Natalii, ale również Kacpra, który nie będzie chciał dłużej mieszkać z matką i Emilką (Jessica Frankiewicz) u Hermana. A już tym bardziej w jednym pokoju z Emilką. Syn Brodzińskiej postanowi zamieszkać sam i oczywiście uzna, że powinna zapłacić za to jego matka, ale Zwoleńska i Marczak znajdą inne rozwiązanie, dzięki któremu w 2836 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej znów wszyscy będą mieli, gdzie mieszkać!

- Będzie miejsce dla Natalii i Cezarego - cytuje jej słowa światseriali.interia.pl.

Tyle tylko, że w 2836 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Natalia wcale nie będzie chciała mieszkać z rodzicami i wspólnie z Cezarym postanowią znaleźć coś dla siebie. Podobnie z resztą jak Kacper, któremu spodoba się wizja mieszkania samemu!

- Oczywiście... O mieszkaniu z rodzicami marzymy od początku związku. Jak każda para - zakpi Natalia.

Oczywiście, w 2836 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Małgorzata uszanuje wolę córki, tym bardziej, że jej związek przejdzie na kolejny etap! A to dlatego, że Cezary w obecności całej rodziny Zwoleńskich i Marczaków oświadczy się ukochanej i usłyszy upragnione "tak". Wówczas narzeczeni przystąpią do poszukiwania wymarzonego gniazdka, które na dodatek znajdzie dla nich właśnie Małgorzata. Z kolei Kacper będzie zdany na wolę Malwiny!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze