Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Cezary oświadczy się Natalii przy całej rodzinie na Wigilii u Marczaków - ZDJĘCIA

2023-08-23 9:03

Zaręczyny w Wigilię w nowym sezonie "Barw szczęścia". Natalia (Maria Dejmek) i Cezary Rawicz (Marcel Opaliński) będą pewni swojej miłości i tego, że chcą razem spędzić życie. Na nic się zdadzą próby rozdzielenia ich przez toksyczną matkę Cezarego, Józefinę (Elżbieta Jarosik). Chociaż podczas Wigilii zakochani będą musieli się rozstać, spędzić świąteczny wieczór osobno, to w 2826 odcinku "Barw szczęścia" Cezary uzna, że to najlepszy moment na oświadczyny. Zjawi się w domu Marczaków z pierścionkiem zaręczynowym i przy całej rodzinie poprosi Natalię o rękę. Oczywiście usłyszy "tak". Zobacz te romantyczne sceny z 2836 odcinka "Barw szczęścia" w GALERII ZDJĘĆ.

"Barwy szczęścia" odcinek 2836 po wakacjach - poniedziałek, 11.09.2023, o godz. 20.55 w TVP2

Zaręczyny Natalii i Cezarego w 2836 odcinku "Barw szczęścia" nowego sezonu poprzedzi miłosna schadzka pary w hotelu Stańskich. Właśnie tam kochankowie spędzą upojne chwile razem, ale romantyczny nastrój pryśnie gdy Rawicz poruszy temat gdzie spędzą Wigilię. Za nic w świecie nie będzie chciał opuszczać Natalii w ten magiczny, świąteczny wieczór, ale Józefina nie darowałaby jedynemu synowi, gdyby wybrał kolację z Natalią, a nie z własną matką.

Czy Cezary załagodzi konflikt Józefiny z Małgorzatą?

Już w 2836 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Cezary wyjaśni Natalii, że skorą są razem i planują poważny związek, to muszą zrobić wszystko, by w końcu załagodzić konflikt między Józefiną i Małgorzatą. Tylko tylko, że milionerka Rawiczowa nadal będzie szczerze nienawidziła nie tylko Natalii, ale i jej matki. Przekonana, że Zwoleńska i Marczakowa polują tylko na majątek jej syna.

Małgorzata i Jerzy na Wigilii w 2836 odcinku "Barw szczęścia" ogłoszą radosne wieści

W Wigilię u Marczaków w 2836 odcinku "Barw szczęścia" zgromadzą się wszyscy bliscy Małgorzaty i Jerzego (Bronisław Wrocławski). Z tej okazji małżonkowie ogłoszą swoim córkom i wnukom, że jednak kupią dom od Basi Grzelak (Sławomira Łozińska) i nie będą musieli nigdzie się przeprowadzać. Jak podaje portal światseriali.interia.pl Małgorzata napomknie Natalii, że dla niej i Cezarego też znajdzie się w miejsce w ich domu. - O mieszkaniu z rodzicami marzymy od początku związku. Jak każda para - zaśmieje się Zwoleńska.

Po kolacji do drzwi domu przy Zacisznej w 2836 odcinku "Barw szczęścia" zapuka święty Mikołaj, którym okaże się nie kto inny tylko Cezary! Z workiem prezentów obdaruje całą rodzinę Natalii, lecz dla ukochanej będzie miał szczególną niespodziankę. - To nie od Mikołaja, ale ode mnie. I nie jest to prezent, ale prośba. Taka zupełnie na poważnie...Wyjdziesz za mnie? - Rawicz uklęknie przed Natalią i wyciągnie pudełeczko z błyszczącym pierścionkiem w środku.

Zaręczyny Natalii i Cezarego w 2836 odcinku "Barw szczęścia" zaskoczą wszystkich

Takiego finału Wigilii w 2836 odcinku "Barw szczęścia" nikt nie będzie się spodziewał. Marczakowie, Malwina (Joanna Gleń) z Hermanem(Maciej Raniszewski), Kacper (Jakub Szlachetka), a nawet Lea (Lena Sobota) będą w napięciu oczekiwali na odpowiedź Natalii, która przyjmie oświadczyny Cezarego i zgodzi się zostać jego żoną. Nie zważając na to, co pomyśli Józefina na ślubne plany syna, a jego zaręczyny ze znienawidzoną Natalią.

Barwy szczęścia ZWIASTUN 2826 odcinka. Tak się zacznie nowy sezon. Żałoba u Kasi po śmierci Stefana. Kępski zostawi Oliwkę?
Najnowsze