Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2827: Kacper wyprze się rodziny! Wyprowadzi się od dziadków i każe matce za to zapłacić

2023-05-21 22:27

W 2827 odcinku "Barw szczęścia" Basia (Sławomira Łozińska) znajdzie kupca na dom, który do tej pory wynajmowała Małgorzacie (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzemu (Bronisław Wrocławski). Małżeństwa nie będzie stać na zakup nieruchomości, dlatego będzie musiało się wyprowadzić, ale Kacper (Jakub Szlachetka) nie będzie chciał już z nimi mieszkać. A już na pewno nie z Emilką (Jessica Frankiewicz) w 1 pokoju. W 2827 odcinku "Barw szczęścia" syn Malwiny (Joanna Gleń) postanowi się usamodzielnić i wynieść na swoje tyle, że za pieniądze matki! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2827 - wtorek, 30.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2827 odcinku "Barw szczęścia" Małgorzatę i Jerzego nie będzie stać na zakup domu Basi, który Grzelakowa postanowi sprzedać, aby spłacić Justynę (Lidia Sadowa). Oczywiście, wdowa po Zenku (śp. Jan Pęczek) zastosuje wobec Zwoleńskiej prawo pierwokupu i zaoferuje jej dobrą cenę, ale niestety ukochana Marczaka nie będzie dysponować takimi pieniędzmi, dlatego Basia poszuka kupca, gdzie indziej. I szybko go znajdzie, gdyż już w 2827 odcinku "Barw szczęścia" jak podaje swiatseriali.interia.pl ta informacja spadnie na Małgorzatę i Jerzego jak grom z jasnego nieba. Wówczas małżeństwo zda sobie sprawę, że będzie musiało się wyprowadzić, a co gorsza rozstać z ukochanymi córkami, które postanowią pójść własnymi drogami...

- Zmiany... Może wyjdą nam na dobre? Każdej z nas przyda się trochę więcej intymności - uzna Zwoleńska.

- A co będzie ze mną? - zapyta Kacper.

Wtedy w 2827 odcinku "Barw szczęścia" Zwoleńska i Marczak zaproponują, aby Jabłoński zamieszkał z nimi w ich mieszkaniu na osiedlu lub w domku za miastem, ale Kacprowi nie będzie odpowiadać żadna z tych opcji. A już tym bardziej, dzielenie pokoju z Emilką po wyprowadzce Malwiny do Hermana (Maciej Raniszewski). W 2827 odcinku "Barw szczęścia" Jabłoński uzna, że najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby w końcu zamieszkał sam, a gdy jego matka zapyta, o to kto, miałby za to płacić, to on bez wahania wskaże na nią!

- Ja chętnie sobie coś znajdę - uzna Jabłoński.

W 2827 odcinku "Barw szczęścia" Malwina przyzna Kacprowi rację, ale nie będzie jej stać na to, aby opłacać synowi mieszkanie. Wówczas Jabłoński postanowi zagrać na uczuciach matki i zacznie sypać takimi argumentami, że Brodzińska nie będzie w stanie ich podważyć.

- To co mam zrobić? Iść do pracy? Nie pogodzę jej ze studiami - wyrzuci jej.

Wówczas w 2827 odcinku "Barw szczęścia" do ich rozmowy wtrącą się Małgorzata i Jerzy, którzy nieoczekiwanie staną po stronie Kacpra. Dziadkowie zaoferują swoje wsparcie i zapewnią, że znajdą takie rozwiązanie, które zadowoli Jabłońskiego!

- Pomożemy wam - obieca Zwoleńska.

- Pomożecie? Jak? - zainteresuje się Brodzińska.

- Może wynajmiemy nasz domek... - zacznie Małgorzata, ale Jerzy wejdzie jej w słowo - Albo sami się do niego przeniesiemy. Jest parę opcji do rozważenia...

Barwy szczęścia. Basia po nocy Arturem nawet go nie pocałuje!
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze