Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2827: Kacper wyprze się rodziny! Wyprowadzi się od dziadków i każe matce za to zapłacić

2023-05-21 22:27

W 2827 odcinku "Barw szczęścia" Basia (Sławomira Łozińska) znajdzie kupca na dom, który do tej pory wynajmowała Małgorzacie (Adrianna Biedrzyńska) i Jerzemu (Bronisław Wrocławski). Małżeństwa nie będzie stać na zakup nieruchomości, dlatego będzie musiało się wyprowadzić, ale Kacper (Jakub Szlachetka) nie będzie chciał już z nimi mieszkać. A już na pewno nie z Emilką (Jessica Frankiewicz) w 1 pokoju. W 2827 odcinku "Barw szczęścia" syn Malwiny (Joanna Gleń) postanowi się usamodzielnić i wynieść na swoje tyle, że za pieniądze matki! Koniecznie poznajcie szczegóły!

"Barwy szczęścia" odcinek 2827 - wtorek, 30.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2827 odcinku "Barw szczęścia" Małgorzatę i Jerzego nie będzie stać na zakup domu Basi, który Grzelakowa postanowi sprzedać, aby spłacić Justynę (Lidia Sadowa). Oczywiście, wdowa po Zenku (śp. Jan Pęczek) zastosuje wobec Zwoleńskiej prawo pierwokupu i zaoferuje jej dobrą cenę, ale niestety ukochana Marczaka nie będzie dysponować takimi pieniędzmi, dlatego Basia poszuka kupca, gdzie indziej. I szybko go znajdzie, gdyż już w 2827 odcinku "Barw szczęścia" jak podaje swiatseriali.interia.pl ta informacja spadnie na Małgorzatę i Jerzego jak grom z jasnego nieba. Wówczas małżeństwo zda sobie sprawę, że będzie musiało się wyprowadzić, a co gorsza rozstać z ukochanymi córkami, które postanowią pójść własnymi drogami...

- Zmiany... Może wyjdą nam na dobre? Każdej z nas przyda się trochę więcej intymności - uzna Zwoleńska.

- A co będzie ze mną? - zapyta Kacper.

Wtedy w 2827 odcinku "Barw szczęścia" Zwoleńska i Marczak zaproponują, aby Jabłoński zamieszkał z nimi w ich mieszkaniu na osiedlu lub w domku za miastem, ale Kacprowi nie będzie odpowiadać żadna z tych opcji. A już tym bardziej, dzielenie pokoju z Emilką po wyprowadzce Malwiny do Hermana (Maciej Raniszewski). W 2827 odcinku "Barw szczęścia" Jabłoński uzna, że najlepszym rozwiązaniem byłoby gdyby w końcu zamieszkał sam, a gdy jego matka zapyta, o to kto, miałby za to płacić, to on bez wahania wskaże na nią!

- Ja chętnie sobie coś znajdę - uzna Jabłoński.

W 2827 odcinku "Barw szczęścia" Malwina przyzna Kacprowi rację, ale nie będzie jej stać na to, aby opłacać synowi mieszkanie. Wówczas Jabłoński postanowi zagrać na uczuciach matki i zacznie sypać takimi argumentami, że Brodzińska nie będzie w stanie ich podważyć.

- To co mam zrobić? Iść do pracy? Nie pogodzę jej ze studiami - wyrzuci jej.

Wówczas w 2827 odcinku "Barw szczęścia" do ich rozmowy wtrącą się Małgorzata i Jerzy, którzy nieoczekiwanie staną po stronie Kacpra. Dziadkowie zaoferują swoje wsparcie i zapewnią, że znajdą takie rozwiązanie, które zadowoli Jabłońskiego!

- Pomożemy wam - obieca Zwoleńska.

- Pomożecie? Jak? - zainteresuje się Brodzińska.

- Może wynajmiemy nasz domek... - zacznie Małgorzata, ale Jerzy wejdzie jej w słowo - Albo sami się do niego przeniesiemy. Jest parę opcji do rozważenia...

Barwy szczęścia. Basia po nocy Arturem nawet go nie pocałuje!
Listen on Spreaker.
Najnowsze