Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Natalia i Cezary wyprowadzą się tylko we dwoje. Nie zdążą spełnić marzenia przed śmiercią Rawicza?

2023-08-28 14:12

W nowym sezonie "Barw szczęścia" Natalia (Maria Dejmek) i Cezary (Marcel Opaliński) zaplanują ważne zmiany w ich nowym życiu we dwoje. Postanowią wyprowadzić się razem z córeczką Zwoleńskiej (Lena Sobota) i zacząć życie jako prawdziwa rodzina. Rawicz oświadczy się ukochanej, zostanie przyjęty i tak rozpocznie się duża rewolucja w ich życiu. Szkoda tylko, że już w 2843 odcinku "Barw szczęścia" zaczną się niemałe kłopoty. Wyjdzie na jaw, że znalezienie mieszkania wcale nie jest proste, a potem zdarzy się tragedia. Nie spełnią marzeń przed śmiercią Cezarego?

Kłopoty mieszkaniowe Natalii i Cezarego w 2843 odcinku "Barw szczęścia"

Po zaręczynach Natalii i Cezarego w nowym sezonie "Barw szczęścia" okaże się, że zakochani chcą wspólne zamieszkać. Jeszcze przed ślubem rozpoczną poszukiwania idealnego lokum. Kiedy zaczną oglądać kolejne mieszkania, wyjdzie na jaw, że to zadanie ich przerasta! Żadne z oglądanych nieruchomości, nie przypadnie go gustu narzeczeństwu. 

- I jak tam poszukiwania wymarzonego gniazdka? - cytuje pytanie Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska) portal śwatseriali.interia.pl.

- Obejrzeliśmy cztery... Żadne nie nadaje się do normalnego użytkowania, a ceny są kosmiczne - zwierzy się podłamany Rawicz.

- No to całe szczęście, że mamy taki duży dom. Jakoś się pomieścimy - uzna matka Natalii, ale ostatecznie to ona załatwi im nowe lokum. Okaże się, że jedna z jej klientek jest gotowa nie sprzedawać swojego apartamentu, a wynająć go zakochanym. Kiedy Natalia i Cezary skontaktują się z właścicielką, dogadają się w kwestii warunków i ceny.

- Nie dość, że świetna lokalizacja, to jeszcze ma wszystkie udogodnienia i jest w przyzwoitej cenie. Dzięki - uzna zadowolony Rawicz w 2843 odcinku "Barw szczęścia" i potwierdzi Małgorzacie, że razem z jej córką decydują się wynająć lokum od jej klientki. 

Natalia i Cezary nie spełnią swoich marzeń?

W 2843 odcinku "Barw szczęścia" Zwoleńska i Rawicz zaczną świętować nowy etap w życiu. Wszystko miałoby się poukładać, oprócz wiecznego dąsania się Józefiny (Elżbieta Jarosik), która za nic nie da rady zaakceptować oświadczyn syna. Lea też początkowo nie zachwyci się, że ma wyprowadzić się od dziadków. Rawicz skutecznie przekabaci córkę narzeczonej na swoją stronę.

To nie jedyny problem, bo nikt nie przewidzi, że Cezary dozna bardzo poważnego wypadku i w stanie krytycznym wyląduje w szpitalu. Lekarze poinformują bliskich mężczyzny, że z pacjentem jest źle. Czy Natalia i Cezary nie spełnią swoich marzeń o mieszkanku razem i tworzeniu rodziny, bo Rawicz umrze? Na rozwój wydarzeń trzeba jeszcze poczekać. 

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze