Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Cezary postawi matce ultimatum! Józefina stanie przed najtrudniejszym wyborem

2023-08-28 10:31

W 2843 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Natalia (Maria Dejmek) i Cezary (Marcel Opaliński) znajdą dla siebie i Lei (Lena Sobota) idealne mieszkanie, w którym postanowią zamieszkać tuż po zaręczynach. Oczywiście, narzeczeni będą mogli liczyć na pełne wsparcie Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska), która nawet upatrzy dla nich wymarzone gniazdko w przeciwieństwie do Józefiny (Elżbieta Jarosik). W 2843 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Rawiczowa wciąż nie będzie mogła pogodzić się z decyzją syna, a on każe jej wybierać, przez co stanie ona przed najgorszym wyborem w życiu! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Cezary każe Józefinie wybierać w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! Zaakceptuje Natalię, albo straci go na zawsze

W 2843 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Natalia i Cezary rozpoczną poszukiwania wymarzonego gniazdka! I to nie tylko dlatego, że Basia (Sławomira Łozińska) postanowi sprzedać dom, który od lat wynajmuje Małgorzacie, przez co jej rodzina nagle zostanie bez dachu nad głową, ale przede wszystkim, że po zaręczynach narzeczeni zdecydują się znaleźć coś swojego. Co prawda, Zwoleńska i Marczak (Bronisław Wrocławski) jednak zdecydują się zakupić nieruchomość od Grzelakowej, tak Natalia i Cezary zdania nie zmienią, gdyż nie będą chcieli mieszkać z rodzicami. I w 2843 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej jak podaje swiatseriali.interial.pl z pomocą Małgorzaty znajdą dla siebie idealne mieszkanie do wynajęcia!

W 2843 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach narzeczeni podpiszą umowę z właścicielką mieszkania i już lada moment będą mogli się do niego przeprowadzić. Wówczas Cezary uzna za stosowne, aby o wszystkim poinformować swoją matkę, która w przeciwieństwie do Małgorzaty, wcale nie ucieszy się z ich planów. I to nie tylko wspólnego zamieszkania, ale również i zaręczyn, co dobitnie zacznie manifestować w obecności Sofii (Valeria Guliajewa)!

- Popełniasz błąd - wytnie mu Józefina.

Tyle tylko, że w 2843 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Cezary będzie miał już dość zachowania swojej matki i postawi jej ultimatum! Rawicz każe jej wybierać i da jasno do zrozumienia, że jeżeli nie zaakceptuje Natalii, to straci również i jego!

- To ty jesteś w błędzie. Najwyższy czas, żebyś to zrozumiała. Jesteśmy z Natalią zaręczeni i albo zaakceptujesz fakt, że wejdzie do tej rodziny, albo ja z niej wyjdę. Wybieraj - powie stanowczo Cezary, ale niestety nie pozna decyzji matki.

Wszystko przez to, że chwilę później w 2843 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach dojdzie do tragicznego wypadku, w wyniku którego Cezary spadnie z konia! Rawicz uderzy głową o kamień, przez co straci przytomność, a jego życie będzie zagrożone. Na szczęście, lekarzom uda się uratować narzeczonego Natalii, ale dojdzie do powikłań, w efekcie których Cezary straci pamięć i nie będzie wiedział, kim jest Zwoleńska! A jak tylko Józefina się o tym dowie w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej, to postanowi to wykorzystać przeciwko ukochanej syna, aby raz na zawsze to właśnie jej pozbyć się z ich rodziny! Wówczas Rawiczowa zacznie przekonywać Cezarego, że to Sofia jest jego narzeczoną, a była kochanka potwierdzi wersję jego matki! A to dlatego, że kobiety zmówią się tuż po zaręczynach Zwoleńskiej i Rawicza i choć Sofia zda sobie sprawę, że nic z tego nie będzie, gdyż Cezary kocha Natalię, tak, gdy straci pamięć, to wszystko się zmieni, a ona postanowi na tym skorzystać! Tym bardziej, że będzie miała pełne wsparcie Józefiny!

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Zaręczyny Natalii i Cezarego. Malwina w ciąży, a Bożena dowie się o zdradzie Bruna!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze