Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Gabrysia dostanie obsesji przez Jacka! Wpadnie na nowy trop oszusta, który udawał amerykańskiego żołnierza - ZDJĘCIA

2023-06-11 20:35

W nowym sezonie "Barw szczęścia" Gabrysia (Marta Juras) nie będzie w stanie wyrzucić z pamięci narzeczonego oszusta, którego poznała na portalu randkowym! Jack (Paweł Peterman) podawał się za amerykańskiego żołnierza i bez trudu rozkochał w sobie Gabrysię. Tylko po to, żeby okraść Niedzielską z dużych pieniędzy. W 2828 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach okaże się, że Gabrysia wciąż trzyma w telefonie zdjęcia Jacka, obsesyjnie myśli o oszuście. Ponieważ policja nie znajdzie Jacka, coraz bardziej zdeterminowana Niedzielska weźmie sprawy w swoje ręce. Przypadkiem odkryje, że nie była jedyną ofiarą naciągacza. Poznaj szczegóły!

"Barwy szczęścia" nowy sezon po wakacjach 2023 - emisja na przełomie sierpnia i września w TVP2

Historia oszukanej Gabrysi w 2828 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej będzie miała ciąg dalszy! Kiedy podający się za żołnierza z USA oszust Jack ją zostawił, a wcześniej wyciągnął od niej 50 tys., Niedzielska przeszła załamanie psychiczne i musiała na jakiś czas wyjechać. Wzięła w szkole urlop zdrowotny i pojechała do kuzynki, by tam dojść do siebie.

Po powrocie do Warszawy w nowym sezonie "Barw szczęścia" Gabrysia zatrzyma się u byłego ukochanego, Darka (Andrzej Niemyt), który otoczy ją opieką w trudnym dla niej czasie. Wiele lat temu, jeszcze w liceum, Gabrysia i Darek byli parą. Zanim Janicki ujawnił, że jej homoseksualistą, spotykał się w koleżanką ze szkoły. Z jej strony to była prawdziwa miłość, z kolei on oszukiwał sam siebie, że może być z kobietą.

W nowym sezonie "Barw szczęścia" Gabrysię i Darka znów połączy bliska więź, ale raczej nie ma większych szans, by dla niej Janicki zmienił orientację. To jednak nie zmienia faktu, że Darek będzie chciał pomóc Gabrysi uporać się z bolesnymi wspomnieniami o Jacku. Poradzi jej, żeby pozbyła się z telefonu wszystkich zdjęć oszusta, ale Niedzielska uzna, że dopóki policja nie znajdzie "żołnierza", musi mieć dowód na to, że istniał.  

Brak postępów w śledztwie w sprawie Jacka w 2828 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach uświadomi Gabrysi, że musi działać na własną rękę. Policja przekaże jej wiadomość, że ślad po oszuście zaginął i nie wiadomo nawet, od czego rozpocząć poszukiwania, więc Niedzielska postanowi szukać Jacka tam, gdzie ona go znalazła - na portalach randkowych.

Nieco przerażony Darek w 2828 odcinku "Barw szczęścia" nowego sezonu zwróci Gabrysi uwagę, że dla własnego dobra powinna wymazać Jacka z pamięci. - Twoim zadaniem jest wrócić do normalności, a nie obsesyjnie myśleć o tym oszuście - powie Janicki, ale ona nie będzie chciała ustąpić. Przypadek sprawi, że Gabrysia natknie się na dziewczynę, która - podobnie jak ona - została oszukana przez "amerykańskiego żołnierza". Okaże się, że ofiar Jacka jest znacznie więcej!

Najnowsze

Materiał sponsorowany