Barwy szczęścia po wakacjach. Bezczelny Kuczma w szpitalu u umierającej Aldony w 2654 odcinku! Zrozpaczony Aleks da mu popalić -

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach. Bezczelny Kuczma w szpitalu u umierającej Aldony w 2654 odcinku! Zrozpaczony Aleks da mu popalić -

Barwy szczęścia po wakacjach

Barwy szczęścia po wakacjach. Bezczelny Kuczma w szpitalu u umierającej Aldony w 2654 odcinku! Zrozpaczony Aleks da mu popalić -

W 2654 odcinku "Barw szczęścia" Aldona (Elżbieta Romanowska) uratuje życie wrednemu Kuczmie (Arkadiusz Nader), ale zapłaci za to dramatyczną walką lekarzy o jej własne. Kiedy Grzelakowie będą czekali na jakiekolwiek wieści, czy operacja żony i mamy się udała, w szpitalu, bezczelnie pojawi się Kuczma! Aleks (Hubert Wiatrowski) na widok odwiecznego wroga w 2654 odcinku "Barw szczęścia", przez którego jego matka walczy o życie, wpadnie w szał i nie pozwoli mu się panoszyć wśród rodziny.

Barwy szczęścia" odcinek 2654 po wakacjach - poniedziałek, 12.09.2022, o godz. 20.10 w TVP2

Dramatyczne wydarzenia w 2654 odcinku "Barw szczęścia" zmienią na zawsze życie Grzelaków. Bohaterska Aldona własnym ciałem zasłoni strzał Wilczewskiego do Kuczmy, za co za płaci walką o życie.

Jak informuje swiatseriali.interia.pl, kiedy lekarze będą operowali żonę Borysa i nikt nie będzie widział jak to się skończy, w szpitalu bezczelnie pojawi się Kuczma!

- To wszystko twoja wina. Wynoś się stąd! - zacznie krzyczeć zrozpaczony Aleks. 

Kuczma skłamie dziecku prosto w oczy

Kuczma jednak nie straci rezonu w 2654 odcinku "Barw szczęścia". Odwieczny wróg wszystkich mieszkańców Borek, który Grzelakom uczynił wiele złego, pojrzy mu prosto w oczy zrozpaczonego chłopca i oznajmi, że nigdy nie skrzywdziłby jego mamy.

Zobacz też: M jak miłość po wakacjach. Anita w 1669 odcinku powie Magdzie o ciąży Julii? Nie zniesie dłużej kłamstw Andrzeja - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

Barwy szczęścia. Zapowiedź nowych odcinków po wakacjach 2022

Aleks w 2654 odcinku "Barw szczęścia" na to dictum zaciśnie mocno pięści i odpowie Kuczmie: - Ale skrzywdziłeś... Twarz chłopca zmieni się nie poznania i widać będzie, że jest gotów na wszystko!

Tylko lekarz może go uratować

Kuczma jednak będzie miał szczęście w 2654 odcinku "Barw szczęścia", bo do rodziny podejdzie lekarz, który operował Aldonę. Prawdopodobnie dzięki temu nie dojdzie do bijatyki z udziałem młodego Grzelaka. Czy operacja się uda i zdrowa Aldona wróci do rodziny?

Nie przegap: Pierwsza miłość po wakacjach. Marta skatowana przez Mateusza! Uwięzi ją w swoim domku w górach - ZDJĘCIA

Najnowsze