Barwy szczęścia po wakacjach 2022. Wielka zmiana córki Natalii. Podmienili Leę? To już pannica! - ZDJĘCIA

i

Autor: Artrama/Instagram Barwy szczęścia po wakacjach 2022. Wielka zmiana córki Natalii. Podmienili Leę? To już pannica! - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia po wakacjach 2022. Wielka zmiana córki Natalii. Podmienili Leę? To już pannica! - ZDJĘCIA

W "Barwach szczęścia" pełną parą ruszyły zdjęcia do nowego sezonu serialu, a wraz z dorosłymi gwiazdami na planie pojawiły się także ich serialowe dzieci. Na ZDJĘCIACH widać, jak córka Natalii (Maria Dejmek) Lea wyrosła i zmieniła się tak, że można byłoby zacząć myśleć, że podmienili małą aktorkę! Ewelina Lena Sobota z małej dziewczynki, która bawi się pluszowymi misiami zmieniła się w ujeżdżającą konia pannicę! Zobacz jak zmieniała się Lea w "Barwach szczęścia" w GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" na planie. Córka Natalii zmieniła się nie do poznania!

Na plan "Barw szczęścia" wróciła Maria Dejmek, która nagrywa już zdjęcia do nowych odcinków po wakacjach 2022. Oczywiście u jej boku nie mogło zabraknąć ekranowej córki Lei. Na ZDJĘCIACH, udostępnionych na oficjalnym profilu "Barw szczęącia" na Instagramie widać totalnie odmienioną pannicę! Czy podmienili mała aktorkę? Nie, to mała gwiazda tak się zmieniła! Zobacz koniecznie GALERIĘ ZDJĘĆ z planu.

Na ZDJĘCIACH z planu "Barw szczęścia" widzimy Leę na koniu z instruktorem jazy i odświętnie wystrojoną z mamą i babcią. Trzeba przyznać, że ślad po osesku zaginął i mała Lea odważnie poznaje świat. Czy jej postać będzie bardziej obecna w nowym sezonie serialu?  

Zobacz też: M jak miłość. Już nie tylko Marcin Mroczek narzeka na warunki na planie! Do chóru dołączyły inne gwiazdy - ZDJĘCIA

Małe dzieci, nie tylko na planie "Barw szczęścia", zmieniają się z prędkością błyskawicy. Lea to jedno z tych dzieci, które rosną razem z serialem i mama może być tylko dumna z takiej fajnej córki. 

Czy watek Natalii w "Barwach szczęścia" i jej córki wróci do łask scenarzystów i dziewczyny będą bardziej obecne w nowym sezonie? Na razie na ten temat niewiele wiadomo, ale nowe ZDJĘCIA rosnącej Lei dają nadzieję, że tak dziewczynka dopiero wszystkim pokaże na co ją stać!

Nie przegap: M jak miłość. Andrzej po rozstaniu z Magdą będzie miał nowy dom? Krystian Wieczorek pokazał ZDJĘCIA z planu

Oficjalny koniec Barw szczęścia! Aktorzy pożegnali się z planem, a wszystko zwieńczyła tajna impreza
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze