Barwy szczęścia po wakacjach 2022. Natalia wyzdrowieje! Nie dostanie raka piersi, ale to nie koniec kłopotów

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2022. Natalia wyzdrowieje! Nie dostanie raka piersi, ale to nie koniec kłopotów

Barwy szczęścia po wakacjach 2022. Natalia wyzdrowieje! Nie dostanie raka piersi, ale to nie koniec kłopotów

2022-06-19 21:27

W nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach 2022 Natalia (Maria Dejmek) wyzdrowieje i odzyska humor! Widmo nowotworu piersi spadło na nią tuż po tragicznej informacji o chorobie matki Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska). Prawniczka walczyła z wieloma przeciwnikami na sali sądowej, ale odzyskanie zdrowia i spokoju to zupełnie co innego. Pod koniec minionego sezonu "Barw szczęścia" kobieta zdecydowała się na operację usunięcia piersi, a w nowych odcinkach wreszcie będzie szczęśliwa! To zdjęcie Marii Dejmek mówi wszystko.

Natalia nie zachoruje na nowotwór w "Barwach szczęścia" po przerwie wakacyjnej, ale czekają ją inne trudności 

Los Natalii z "Barw szczęścia" odwróci się w nowym sezonie po wakacjach 2022! Prawniczka nie miała łatwo, kiedy dowiedziała się o chorobie matki, a potem okazało się, że sama może cierpieć na nowotwór! Lekarze wykryli u niej gen, który w przyszłości mógłby narazić ją na walkę z rakiem, a tego przecież nie chce. W tej trudnej sytuacji nawet Klemens (Sebastian Perdek) okazał jej szacunek i troskę. Chociaż początkowo nie wiedział o tym, jak poważna jest sytuacja i zaczął dziwnie żartować, w końcu się otrząsnął. 

W nadchodzących odcinkach "Barw szczęścia" widzowie dowiedzą się czy Natalia zrealizowała postanowienie i poddała się mastektomii. Taką właśnie decyzję obwieściła Małgorzacie w końcówce minionego sezonu. Prawniczka udała się porozmawiać z kobietą, która dokonała takiego zabiegu i to ostatecznie popchnęło jej do podjęcia działania. 

Przeczytaj: M jak miłość. Mateusz wróci z Afryki do Mostowiaków w nowym sezonie! Tak go zmieni długi rejs i rozłąka z rodziną - ZDJĘCIA

Maria Dejmek na pewno pojawi się w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej 2022 i wygląda na to, że będzie "zdrowa jak ryba"! Serialowa prawniczka prezentuje się w eleganckim stroju, który idealnie wpasowuje się w gust i styl jej serialowej bohaterki. Wygląda więc na to, że Natalia znów będzie broniła oskarżonych na sali sądowej, a po zagrożeniu chorobą nie będzie śladu! 

- Jestem bardzo ciekawa ,mam nadzieje ze Natalia odnowi przyjazn z Klemensem i będzie tak jak kiedyś - brzmi jeden z komentarzy pod postem ze zdjęciem serialowej Zwoleńskiej. 

Nie da się ukryć, że prawniczka będzie miała pełne ręce roboty, bo czeka ją trudna batalia o wolność Jowity (Magdalena Żak), która nie wyszła z aresztu, nie przyznaje się do zabójstwa Prota (Andrzej Michalski), a Natalia stara się pomóc Jezierskiej. To będzie dla niej prawdziwe wyzwanie zawodowe, ale nie ma rzeczy niemożliwych i może w końcu siostra Patryka (Konrad Skolimowski) wyjdzie na wolność.

Przeczytaj: Gwiazdor Barw szczęścia zagra rolę Wołodymyra Zełenskiego w polskim serialu! Są do siebie podobni? - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Zaborski ujawni Karolinie co knuje z hotelem Stańskich. Będzie żerował na tragedii Bożeny i Bruna
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze