Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Ostateczna rozmowa Agaty i Patryka! Nie pogodzą się, bo wybierze Oliwkę? - ZWIASTUN

2021-06-12 10:54 Agnieszka Pyź
Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Ostateczna rozmowa Agaty i Patryka! Nie pogodzą się, bo wybierze Oliwkę?
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Ostateczna rozmowa Agaty i Patryka! Nie pogodzą się, bo wybierze Oliwkę?

Czy w nowym sezonie "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski) pogodzą się i uratują swoją miłość"? Oboje będą zbyt dumni, by szczerze, otwarcie porozmawiać o uczuciach. A poza tym w ich związku będzie nadal mącić Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)! Jakby tego było mało w kolejnych odcinkach "Barwy szczęścia" po przerwie między zakochanymi dojdzie do ostatecznej rozmowy, która będzie miała bardzo smutny finał. Nie dość, że Agata i Patryk nie wrócą do siebie, to jeszcze rozstaną się w jeszcze większym gniewie. Poznajcie szczegóły i zobaczcie ZWIASTUN.

Czy Agata i Patryk z "Barw szczęścia" w nowym sezonie pogodzą się i wezmą ślub?

Agata i Patryk z "Barwy szczęścia" w nowych odcinkach po przerwie wakacyjnej nie będą już razem?! Zamiast szczerej rozmowy o tym, co tak naprawdę ich podzieliło, dopuszczą do głosu żal i zazdrość. Pyrka nadal będzie przekonana, że jej narzeczonego i Oliwkę coś łączy, a z kolei Jezierski nie wyprowadzi jej z błędu. Oczarowany Oliwką nie zerwie tej znajomości, która nieuchronnie będzie zbliżała się w stronę romansu! W kolejnym sezonie "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 Patryk poszuka wsparcia u najlepszego przyjaciela. Rada, którą usłyszy od Justina (Jasper Sołtysiewicz) popchnie go do tego, by wrócić do ukochanej. Ale nie na długo!

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Bożena i Bruno nie poradzą sobie z chorym Tadziem! Zrezygnują z adopcji?

Sceny w zwiastunie "Barwy szczęścia" w nowym sezonie wskazują, że między Agatą i Patrykiem nadal będzie sporo nieporozumień. Mimo, że narzeczeni nie przestaną się kochać i wciąż będą usychać z tęsknoty, to żadne z nich się do tego nie przyzna. Dojdzie do tego, że w "Barwy szczęścia" po wakacjach Patryk zrezygnuje ze ślubu! - Miałem się z nią żenić, a sam widzisz jak się potoczyło... - zwierzy się przyjacielowi. - Nie chcesz próbować tego naprawić? Powinniście poważnie porozmawiać - doradzi mu Justin.

To już pewne, że w "Barwy szczęścia" po przerwie wakacyjnej Agata i Patryk odbędą poważną rozmowę o przyszłości związku, ślubie, tego co łączy go z Oliwką. Ale przemawiać będzie przez nich nie tylko gniew, lecz także żal i zazdrość. - Zamieniam się w słuch... - zacznie Agata kiedy Patryk stanie w drzwiach domu Pyrków.

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Kasia pokona śmierć na Sycylii! Będzie umierająca, ale te ujęcia z planu mówią wszystko

Sprawdź też: Koniec Barw szczęścia. Regina i Franek stracą dziecko dzień przed ślubem w ostatnim 2465 odcinku

To będzie decydująca, ostateczna rozmowa Agaty i Patryka w "Barwy szczęścia"? Wszystko na to wskazuje, bo zaraz po tym co usłyszy Pyrka od narzeczonego spakuje jego ostatnie rzeczy i wystawi mu torby przed drzwi, by raz na zawsze wyniósł się z jej domu. A sceny z finału sezonu "Barwy szczęścia" przed wakacjami, w których oboje pisali do siebie romantyczne SMS-y przejdą do historii. Żadna z tych wiadomości Agaty i Patryka nie zostanie wysłana - "Dłużej tak nie mogę. Tęsknię...", "Agata, tęsknię za Tobą..."

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze