Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Ostateczna rozmowa Agaty i Patryka! Nie pogodzą się, bo wybierze Oliwkę?

i

Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Ostateczna rozmowa Agaty i Patryka! Nie pogodzą się, bo wybierze Oliwkę?

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Ostateczna rozmowa Agaty i Patryka! Nie pogodzą się, bo wybierze Oliwkę? - ZWIASTUN

2021-06-12 10:54

Czy w nowym sezonie "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski) pogodzą się i uratują swoją miłość"? Oboje będą zbyt dumni, by szczerze, otwarcie porozmawiać o uczuciach. A poza tym w ich związku będzie nadal mącić Oliwka (Wiktoria Gąsiewska)! Jakby tego było mało w kolejnych odcinkach "Barwy szczęścia" po przerwie między zakochanymi dojdzie do ostatecznej rozmowy, która będzie miała bardzo smutny finał. Nie dość, że Agata i Patryk nie wrócą do siebie, to jeszcze rozstaną się w jeszcze większym gniewie. Poznajcie szczegóły i zobaczcie ZWIASTUN.

Czy Agata i Patryk z "Barw szczęścia" w nowym sezonie pogodzą się i wezmą ślub?

Agata i Patryk z "Barwy szczęścia" w nowych odcinkach po przerwie wakacyjnej nie będą już razem?! Zamiast szczerej rozmowy o tym, co tak naprawdę ich podzieliło, dopuszczą do głosu żal i zazdrość. Pyrka nadal będzie przekonana, że jej narzeczonego i Oliwkę coś łączy, a z kolei Jezierski nie wyprowadzi jej z błędu. Oczarowany Oliwką nie zerwie tej znajomości, która nieuchronnie będzie zbliżała się w stronę romansu! W kolejnym sezonie "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 Patryk poszuka wsparcia u najlepszego przyjaciela. Rada, którą usłyszy od Justina (Jasper Sołtysiewicz) popchnie go do tego, by wrócić do ukochanej. Ale nie na długo!

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Bożena i Bruno nie poradzą sobie z chorym Tadziem! Zrezygnują z adopcji?

Sceny w zwiastunie "Barwy szczęścia" w nowym sezonie wskazują, że między Agatą i Patrykiem nadal będzie sporo nieporozumień. Mimo, że narzeczeni nie przestaną się kochać i wciąż będą usychać z tęsknoty, to żadne z nich się do tego nie przyzna. Dojdzie do tego, że w "Barwy szczęścia" po wakacjach Patryk zrezygnuje ze ślubu! - Miałem się z nią żenić, a sam widzisz jak się potoczyło... - zwierzy się przyjacielowi. - Nie chcesz próbować tego naprawić? Powinniście poważnie porozmawiać - doradzi mu Justin.

To już pewne, że w "Barwy szczęścia" po przerwie wakacyjnej Agata i Patryk odbędą poważną rozmowę o przyszłości związku, ślubie, tego co łączy go z Oliwką. Ale przemawiać będzie przez nich nie tylko gniew, lecz także żal i zazdrość. - Zamieniam się w słuch... - zacznie Agata kiedy Patryk stanie w drzwiach domu Pyrków.

Barwy szczęścia po wakacjach 2021. Kasia pokona śmierć na Sycylii! Będzie umierająca, ale te ujęcia z planu mówią wszystko

Sprawdź też: Koniec Barw szczęścia. Regina i Franek stracą dziecko dzień przed ślubem w ostatnim 2465 odcinku

To będzie decydująca, ostateczna rozmowa Agaty i Patryka w "Barwy szczęścia"? Wszystko na to wskazuje, bo zaraz po tym co usłyszy Pyrka od narzeczonego spakuje jego ostatnie rzeczy i wystawi mu torby przed drzwi, by raz na zawsze wyniósł się z jej domu. A sceny z finału sezonu "Barwy szczęścia" przed wakacjami, w których oboje pisali do siebie romantyczne SMS-y przejdą do historii. Żadna z tych wiadomości Agaty i Patryka nie zostanie wysłana - "Dłużej tak nie mogę. Tęsknię...", "Agata, tęsknię za Tobą..."

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze