Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Szef Agaty skłóci ją z Patrykiem! Romanowskiemu chodzi tylko o jedno

2020-07-27 7:43 Ag
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Szef Agaty skłóci ją z Patrykiem! Romanowskiemu chodzi tylko o jedno
Autor: Artrama Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Szef Agaty skłóci ją z Patrykiem! Romanowskiemu chodzi tylko o jedno

Agata (Natalia Zambrzycka) z serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 wpadnie w sidła swojego szefa?! Prezes Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski) już w 2276 odcinku "Barw szczęścia" stanie się dla Pyrki kim więcej niż tylko przełożonym. To on namówi Agatę, żeby wzięła kredyt na kupno mieszkania w centrum Warszawy. Choć narzeczony Agaty, Patryk (Konrad Skolimowski), będzie temu przeciwny, to w nowym sezonie "Barw szczęścia" Pyrka ulegnie szefowi. A później będzie tylko gorzej!

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, o godz. 20.10 w TVP2

W nowym sezonie "Barw szczęścia" związek Agaty i Patryka zawiśnie na włosku, a spory w tym udział będzie miał Romanowski. Prezes Fit-Zdrowie, który ostatnio docenił ciężką pracę Pyrki i dzięki niemu mogła się rozwinąć na nowym stanowisku będzie jednak chciał czegoś więcej... Co prawda Romanowski ma żonę i nosi obrączkę, to jednak zwiastun "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 nie pozostawia wątpliwości, że ulegnie fascynacji Agatą.

Patrz też: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Agata zdradzi Patryka ze swoim szefem?! Romanowski obsypie ją prezentami

A zacznie się dość niewinnie, w 2276 odcinku "Barw szczęścia" Romanowski dowie się o planach Agaty związanych z zakupem mieszkania. Razem z koleżanką z pracy Miką (Ewa Mosakowska) doradzi Pyrce, by nie ustępowała narzeczonemu i realizowała swoje marzenie o dużo większym mieszkaniu w centrum Warszawy. Nawet jak to oznacza większy kredyt, długi spłacane do banku przez wiele lat i konflikt w związku tuż przed ślubem.

Nie przegap: Agata z Barw szczęścia drastycznie schudła! Natalia Zambrzycka ujawniła dlaczego znika w oczach

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź też: Glinka odeszła z Barw szczęścia. Znana celebrytka zastąpi Kasię w nowym sezonie po wakacjach 2020?

Mało tego, w 2276 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 Romanowski da Agacie namiary na swojego doradcę kredytowego, żeby jej pomógł wybrać odpowiednią ofertę. Pomoc szefa sprawi, że Agata w nowym sezonie "Barw szczęścia" spojrzy na niego inaczej. A Romanowski to wykorzysta - postanowi uwieść Pyrkę, zasypując ją przy tym drogimi prezentami...

Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Agata (Natalia Zambrzycka), Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Agata (Natalia Zambrzycka), Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski)
Barwy szczęścia odc. 2203. Agata (Natalia Zambrzycka), Mika (Ewa Mosakowska), Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2203. Agata (Natalia Zambrzycka), Mika (Ewa Mosakowska), Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski)
Barwy szczęścia odc. 2270. Agata (Natalia Zambrzycka), Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski), Michalina - Mika (Ewa Mosakowska)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2270. Agata (Natalia Zambrzycka), Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski), Michalina - Mika (Ewa Mosakowska)

Najnowsze