Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Chowański po udarze ucieknie na wieś! Rozpocznie nowe życie bez kochanki Alicji

2020-08-07 15:54 sz
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Chowański po udarze ucieknie na wieś! Rozpocznie nowe życie bez kochanki Alicji
Autor: INSTAGRAM Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Chowański po udarze ucieknie na wieś! Rozpocznie nowe życie bez kochanki Alicji

W "Barwach szczęścia" po wakacjach 2020 Artur (Jacek Rozenek) ucieknie na wieś! Chowański w ubiegłym sezonie serialu "Barwy szczęścia" dostał udaru i wylądował w szpitalu w krytycznym stanie. Scenarzyści postanowili odwzorować prawdziwe załamanie zdrowotne w życiu Jacka Rozenka i przenieść je do serialowej rzeczywistości. W nadchodzących odcinkach "Barw szczęścia" Chowański postanowi zmienić swoje życie. Odepchnie od siebie Alicję (Monika Dryl)?

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, w TVP2

W serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 Artur ucieknie na wieś! ubiegły sezon nie był dla niego łaskawy. Chowański w stanie krytycznym wylądował w szpitalu z powodu udaru. Jego bliscy byli przerażeni, gdy okazało się, że może ledwo mówić i ma trudność w poruszaniu się. W "Barwach szczęścia" nawet Umińska, która nie chciała mieć z Arturem nic wspólnego po ich rozstaniu, przejęła się losem chorego przyjaciela.

Przeczytaj: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Agata odkryje skandaliczny romans szefa z jej przyjaciółką! Romanowski wykorzysta obie

Choroba aktora Barw szczęścia. Krzysztof Kiersznowski przerwał milczenie o stanie zdrowia

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Alicja w "Barwach szczęścia" bardzo chciała aktywnie wspierać Artura, on jednak nie był chętny. Zdjęcie z planu serialu wskazuje na to, że całkowicie zignoruje wyciągnięta rękę byłej dziewczyny i ucieknie! 

Na zdjęciu Jacek Rozenek pozuje u boku serialowej Aldony (Elżbieta Romanowska) i Borysa (Jakub Wieczorek). Jak wiadomo, Grzelakowie mieszkają na wsi, a otoczenie za bohaterami to właśnie ich domek. Czy Chowański postanowi na stałe wyjechać z Warszawy i zamieszka w miejscu sprzyjającym rekonwalescencji? Z pewnością powinien o siebie zadbać!

Wątek udaru pojawił się w serialu po tym, jak Jacek Rozenek ledwo uszedł z życiem z powodu właśnie tej przypadłości. Po długiej rehabilitacji aktorowi udało się wrócić do sprawności i zaczął z powrotem pracę na planie.

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Maria Dejmek ujawniła prawdę o swoim synku. Nie radzi sobie po przerwaniu macierzyńskiego

Najnowsze