Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Agata odkryje skandaliczny romans szefa z jej przyjaciółką! Romanowski wykorzysta obie

2020-08-07 7:43 Ag
 Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Agata odkryje sekretny romans szefa z jej przyjaciółką! Ona będzie następna?
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Agata odkryje sekretny romans szefa z jej przyjaciółką! Ona będzie następna?

Agata (Natalia Zambrzycka) z serialu "Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 aż zblednie kiedy nakryje swojego szefa Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski) z nową przyjaciółką! W 2288 odcinku "Barw szczęścia" stanie się dla niej jasne jak Mika (Ewa Mosakowska) robi karierę w "FIt-Zdrowie". Romans Miki z prezesem przyprawi Agatę o obrzydzenie. Zwłaszcza, że Romanowski ma żonę i dzieci. Na domiar złego w nowym sezonie "Barw szczęścia" szefa Agaty zażąda od niej, żeby zachowała milczenie. Pyrka nie będzie świadoma, że będzie następna! Zobaczcie ZWIASTUN "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" po wakacjach 2020 nowe odcinki od poniedziałku, 17.08.2020, o godz. 20.10 w TVP2

Nowy sezon "Barw szczęścia" odsłoni zupełnie inną stronę służbowych stosunków w firmie, w której pracuje Agata, a prezes "Fit-Zdrowia" przestanie być idealnym szefem z zasadami! Wszystko stanie się jasne w 2288 odcinku "Barw szczęścia" kiedy Agata przyłapie Romanowskiego na pocałunkach z Miką. Zszokowana nie będzie w stanie pojąć jak to możliwe, że tych dwoje łączy romans, który tak długo ukrywali.

Patrz też: Dramat aktora Barw szczęścia. Krzysztof Kiersznowski w szpitalu! Straszna diagnoza po operacji

Nareszcie w 2288 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 Agata zrozumie w jaki sposób Mika szybko wspomina się po szczeblach kariery. W końcu ostatnio prezes odebrał ważny projekt Pyrce, żeby Michalina mogła się wykazać w swoich pomysłach. Nie dość, że Mika awansuje szybciej niż Agata, to jeszcze zarabia znacznie więcej i stać ją na mieszkanie w Warszawie na kredyt.

Nie przegap: Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Agata zdradzi Patryka ze swoim szefem?! Romanowski obsypie ją prezentami

Romans Romanowskiego z Miką w nowym sezonie "Barw szczęścia" pociągnie za sobą fatalne skutki dla Agaty. Bo ona jako jedyna odkryje ich wstydliwy sekret! Żonaty prezes w 2288 odcinku "Barw szczęścia" nawet nie będzie się tłumaczył przed Pyrką z tego co zobaczy w ich wspólnym gabinecie. Ale tak tego nie zostawi, bo zażąda od Agaty pełnej dyskrecji.

Barwy szczęścia po wakacjach 2020 ZWIASTUN. Rodzice Patryka wkroczą do akcji! Kasia odejdzie od Łukasza, a Bożena od Bruna

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Sprawdź też: Agata z Barw szczęścia drastycznie schudła! Natalia Zambrzycka ujawniła dlaczego znika w oczach

Tajemnica, którą Agata będzie musiała zachować w nowych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2020 niebezpiecznie zbliży ją do Romanowskiego. Szef Agaty także z nią spróbuje swoich sztuczek, żeby dalej bezkarnie zabawiać się z pracownicami za plecami żony.

Barwy szczęścia odc. 2270. Agata (Natalia Zambrzycka), Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski), Michalina - Mika (Ewa Mosakowska)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2270. Agata (Natalia Zambrzycka), Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski), Michalina - Mika (Ewa Mosakowska)
Barwy szczęścia odc. 2270. Agata (Natalia Zambrzycka), Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2270. Agata (Natalia Zambrzycka), Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski)
Barwy szczęścia odc. 2270. Agata (Natalia Zambrzycka), Michalina - Mika (Ewa Mosakowska)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia odc. 2270. Agata (Natalia Zambrzycka), Michalina - Mika (Ewa Mosakowska)
Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Agata (Natalia Zambrzycka), Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski)
Autor: vod.tvp.pl Barwy szczęścia po wakacjach 2020. Agata (Natalia Zambrzycka), Andrzej Romanowski (Maciej Jachowski)
Najnowsze