Barwy szczęścia. Patryk załatwi siostrę oszustkę. Jowita pożałuje swoich kłamstw?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Patryk załatwi siostrę oszustkę. Jowita pożałuje swoich kłamstw?

Barwy szczęścia. Patryk załatwi siostrę oszustkę. Jowita pożałuje swoich kłamstw?

2021-08-15 22:07

Patryk (Konrad Skolimowski) w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 zostanie całkiem sam! Pokłócił się z Agatą (Natalia Zambrzycka), a wkrótce odwróci się od rodziny. Wszystko przez intrygantkę Jowitę (Magdalena Żak), która w 2468 odcinku "Barwy szczęścia" przejdzie samą siebie. Młody Jezierski nie zniesie okrutnej prawdy, którą odkryje o siostrze, a ona niczym się nie przejmie. Mało tego, znajdzie wsparcie w przyjaciołach Patryka i ojcu Kornelu (Jakub Bohosiewicz). Chłopak w końcu podejmie kroki i załatwi siostrzyczkę.

Patryk nie uwierzy w to, co wyprawia siostra. Jowita w "Barwy szczęścia" przejdzie samą siebie

W 2468 odcinku "Barwy szczęścia" Patryk zrozumie, że kompletnie minął się poglądami ze swoją rodziną. Co prawda, od dawna wiadomo, że to właśnie on wykazuje się największym rozsądkiem spośród lekkomyślnego ojca Kornela, szalonej matki Sławki (Ewelina Serafin) i kochającej intrygi Jowity. Niemniej jednak są pewne granice, a te w 2468 odcinku "Barwy szczęścia" zostaną przekroczone.

Patryk odkryje okrutną prawdę o siostrze, której wtóruje ojciec. Razem z nim rozkręcili szemrany interes handlu winami, które sprzedają jako wysokiej klasy trunek, a w rzeczywistości to tanie wino, tylko z markową etykietą. I właśnie o to rozpęta się prawdziwe piekło, a Jezierski dłużej nie zniesie wymysłów rodzinki. 

Przeczytaj: Ula z M jak miłość żegna się ze wszystkimi. Poważnie chora Iga Krefft umieściła przejmujący wpis. Chodzi o jej chorobę

Barwy szczęścia. Przerażający wypadek Kasi i Łukasza! Połamana Górka ledwo ujdzie z życiem!

Patryk w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 nie zniesie oszustw siostry, która doskonale odnajdzie się w wywijaniu numeru w handlu szemranym winem. Jezierski nie będzie sobie życzył, by jego nazwisko było kojarzone z przekrętem.

- Zakopiecie w końcu ten wojenny topór? - zapyta Sergiusz (Mateusz Burdach) w 2468 odcinku "Barwy szczęścia" - Mój braciszek ma po prostu swoje spojrzenie na świat, które może zrujnować nasz biznes - odburknie Jowita i znajdzie poklask w osobie Prota (Andrzej Michalski). - Ma problem, bo to jednak jest fałszerstwo - wyjaśni chłopak.

Przeczytaj: 19-letnia Ala z M jak miłość bierze ślub? Alicja Ostolska pokazała zdjęcie sukni ślubnej!

Jowita w 2468 odcinku "Barwy szczęścia" pokaże swoją prawdziwą twarz. - Zjadłeś omlet. Z jajek od kury z wolnego wybiegu, z chowu hodowlanego czy od zielononóżki kuropatwianej? - zapyta Sergiusza młoda Jezierska, który stwierdzi, że nie ma pojęcia. - Właśnie! Tak samo, jak z jajkiem, jest z naszym winem. Klient nie rozróżnia standardu. Nie ma różnicy w jakości. - Te bukiety, aromaty i nuty. Tu poziomka, tam jeżyna - cały warzywniak możesz wyczytać w opisach na flaszkach. Więc ludzie się snobują. Choć wcale tych smaków nie czują - dopowie za nią Prot.

I właśnie wtedy w "Barwy szczęścia" Patryk dostanie dowód, że siostra jest bezwzględna i zepsuta. Podejmie odważne kroki i nie będzie się interesował rodziną. Odetnie się od siostry i niemal w ogóle nie będzie z nią rozmawiał. Może to da jej do myślenia i zatęskni za kontaktem z bratem.

Najnowsze