Barwy szczęścia. Patryk weźmie się za Oliwkę i dojdzie do bójki. Ślub z Agatą to przeszłość

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Patryk weźmie się za Oliwkę i dojdzie do bójki. Ślub z Agatą to przeszłość

Barwy szczęścia. Patryk weźmie się za Oliwkę i dojdzie do bójki. Ślub z Agatą to przeszłość

2021-09-01 14:15

Wielkie zmiany w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021! Patryk (Konrad Skolimowski) nie odpuści Oliwce (Wiktoria Gąsiewska), która zrobiła na nim ogromne wrażenie. W najnowszych odcinkach "Barw szczęścia" po wakacjach 2021 ślub młodego Jezierskiego i Agaty (Natalia Zambrzycka) odejdzie w zapomnienie. Po ostrej aferze, w której wygarną sobie wszelkie brudy, nie będą mieli o czym ze sobą rozmawiać. Patryk wykorzysta więc rozpoczętą relację z Oliwką, a wkrótce dojdzie do bójki! Młody Jezierski wpakuje się w kłopoty.

Patryk i Oliwka razem w najnowszym sezonie "Barwy szczęścia"?

Patryk w najnowszych odcinkach "Barwy szczęścia" zaszokuje wszystkich! Każdy spodziewał się, że Jezierski i Pyrka dojdą do porozumienia, a już w 2470 odcinku "Barwy szczęścia" dojdzie do ostrej wymiany zdań, podczas której para rozstanie się na zawsze. 

- (...) Widzisz, my już nawet nie potrafimy normalnie porozmawiać, cały czas się kłócimy - podsumuje Jezierski w 2470 odcinku "Barwy szczęścia". - Bo cały czas mi coś zarzucasz. To nie była kontrola z mojej strony, tylko zwyczajna troska, ja po prostu chciałam uchronić cię przed popełnianiem kolejnych błędów - wyjaśni Agata. - Zabraniając mi kumplowania się z Justinem? - Bo Justin to kłopoty, zresztą podobnie jak twoi rodzice - Pyrka znów uderzy w matkę i ojca Patryka. - Posłuchaj, mam dość twojego gadania, twoich ciągłych pretensji, pouczania... - wrzaśnie chłopak i wyjdzie, a na pożegnanie dostanie pierścionek zaręczynowy Pyrki i to będzie ostateczne rozstanie.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2474: Ksawery będzie walczył o życie przez Izę? Kasia nigdy jej wybaczy, że może stracić syna

Barwy szczęścia ZWIASTUN nowego sezonu. Ślub Agaty i Patryka odwołany. Tragiczny wypadek Kasi na Sycylii!

Jak się okaże w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021, Patryk nie będzie próżnował. Już w zwiastunie najnowszego sezonu widać, że umówi się znów z Oliwką! A przecież to o nią była zazdrosna Pyrka... Nie ma się zresztą co dziwić, bo Jezierski naprawdę zainteresował się dziewczyną i można powiedzieć, że w poprzednich odcinkach "Barwy szczęścia" porywał ją za plecami Agaty. Nie bez znaczenia jest również fakt, że Kajtek (Jakub Dmochowski) będzie nadal przebywał za granicą i opiekował się chorym ojcem. Właśnie dlatego Oliwka będzie pozostawiona sama sobie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1597: Skandaliczny romans Basi. Córka Pawła już raz dała się nabrać Jaśkowi. To wszystko między nimi zmieni - ZWIASTUN

Jak się również okaże w "Barwy szczęścia", Jezierski przestanie panować nad emocjami. Jego przyjaciel Justin (Jasper Sołtysiewicz) nadal będzie spotykał się potajemnie ze Sławką (Ewelina Serafin), ale nie przyzna się do tego Patrykowi. W końcu prawda wyjdzie na jaw, a młody Jezierski nie wytrzyma i rzuci się z pięściami na kolegę. Jego emocje będą zszargane, a konflikt z Agatą i fascynacja Oliwką jeszcze to pogłębią. Wygląda na to, że "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021 przyniosą wiele niespodzianek. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze