Barwy szczęścia, odcinek 2470: Ostatnia rozmowa Agaty i Patryka. Ostra afera rozdzieli ich na zawsze

i

Autor: VOD.TVP.PL Barwy szczęścia, odcinek 2470: Ostatnia rozmowa Agaty i Patryka. Ostra afera rozdzieli ich na zawsze

Barwy szczęścia, odcinek 2470: Ostatnia rozmowa Agaty i Patryka. Ostra afera rozdzieli ich na zawsze

2021-08-27 11:55

To już ostateczne w "Barwy szczęścia"! Agata (Natalia Zambrzycka) i Patryk (Konrad Skolimowski) rozstają się i to z hukiem! Pyrka w 2470 odcinku "Barwy szczęścia" rzuci Jezierskiemu w twarz pierścionkiem, ale zanim to nastąpi, czeka ich ostatnia rozmowa. Chociaż trudno to będzie nazwać zwykłą pogawędką, a raczej rozdrapywaniem ran i wyrzucaniem z siebie wzajemnych pretensji. Agata i Patryk tak ostro się chyba nigdy nie kłócili. Chłopak wpadnie do byłej narzeczonej po resztę swoich rzeczy, a wyjdzie z pewnością, że Pyrka nie nadaje się na jego żonę.

"Barwy szczęścia" odcinek 2470 - poniedziałek, 13.09.2021, o godz. 20.10 w TVP2

W 2470 odcinku "Barwy szczęścia" odbędzie się ostateczna rozmowa między Agatą a Patrykiem. Para nie odzywała się do siebie dość długo, a ich kryzys rozpoczął się już w poprzednim sezonie "Barwy szczęścia". Wzajemne pretensje narosły do tego stopnia, że obecnie oboje się nie cierpią. Jezierski przyjdzie w końcu do byłej narzeczonej po resztę swoich rzeczy i właśnie wtedy rozpęta się piekło. 

- (...) Stary, nie chciałbym się mieszać, ale myślę, że powinniście poważnie pogadać... (...) Ty chyba jeszcze coś do niej czujesz, nie? - zapyta przed wyjściem Justin (Jasper Sołtysiewicz). - Ty się jeszcze pytasz, miałem z nią brać ślub, a sam widzisz jak to się potoczyło. (...) Wiesz co, ja już chyba nie potrafię z nią żyć - wyzna Jezierski i uda się do domu Pyrki. 

Przeczytaj: Anastazja odeszła z Na Wspólnej. To była ostatnia scena Karoliny Baci. Tak się pożegnała - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia, odcinek 2466: Ślub Franka i Reginy przerwany! Ciężarna panna młoda przeżyje szok na widok niespodziewanego gościa

- A ty dokąd? - zapyta od progu Agata w 2470 odcinku "Barwy szczęścia", ale Patryk spróbuje zacząć rozmowę spokojnie. Niestety Pyrka będzie nastawiona bojowo i rzuci mu spakowane rzeczy w workach na śmieci. Pomimo wszystko para siądzie na chwilę do stołu, by porozmawiać, ale szybko się okaże, że to błąd.

- Nie masz nic do powiedzenia? - zapyta Agata. - To już i tak nic nie zmieni - odpowie zrezygnowany Patryk. - Czyli pozamiatałeś, temat zamknięty. Łatwo przyszło, łatwo poszło. - (...) Zostawmy po tym wszystkim miłe wspomnienia. Ja nie chcę pamiętać złych rzeczy. - Czekaj, o czym ty teraz mówisz... - Z jakiegoś powodu się rozstaliśmy, tak? Przecież dobrze wiesz, że tutaj nie chodzi o Romanowskiego. No wiesz jak było, zaczęłaś mnie ograniczać, kontrolować, a sama robiłaś co chciałaś. - Tak, oczywiście to jest tylko moja wina! - Ale to jest prawda, bądź uczciwa, zresztą gadaliśmy o tym wiele razy. - Tak, jak wiele razy gadaliśmy o twojej mamusi, która się we wszystko wtrąca!!! - A możemy nie mieszać do tego mojej rodziny? - Nie, nie możemy, bo to właśnie od tego momentu zaczęło się wszystko między nami psuć! 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1595: To Marysia doprowadzi do zgody Izy i Marcina! Zrobi porządek z Chodakowskim - ZWIASTUN

W 2470 odcinku "Barwy szczęścia" Agata wykrzyczy co ma do powiedzenia i ucieknie, ale Patryk pobiegnie za nią.

- Widzisz, my już nawet nie potrafimy normalnie porozmawiać, cały czas się kłócimy - podsumuje Jezierski w 2470 odcinku "Barwy szczęścia". - Bo cały czas mi coś zarzucasz. To nie była kontrola z mojej strony, tylko zwyczajna troska, ja po prostu chciałam uchronić cię przed popełnianiem kolejnych błędów - wyjaśni Agata. - Zabraniając mi kumplowania się z Justinem? - Bo Justin to kłopoty, zresztą podobnie jak twoi rodzice - Pyrka znów uderzy w matkę i ojca Patryka. - Posłuchaj, mam dość twojego gadania, twoich ciągłych pretensji, pouczania... - wrzaśnie chłopak i wyjdzie, a na pożegnanie dostanie pierścionek zaręczynowy Pyrki i to będzie ostateczne rozstanie. 

Sprawdź ostrą aferę między Agatą i Patrykiem w GALERII ZDJĘCIA>>>

Najnowsze