Zobacz: "Barwy szczęścia" odcinek 1385 online w internecie na VOD.TVP.pl
"Barwy szczęścia" odcinek 1385 - streszczenie, co się wydarzy?
Malwina (Joanna Gleń) prosi bliskich o wybaczenie i obiecuje, że będzie kontynuować terapię. Marczakowie mają nadzieję, że to już koniec kłopotów. Wtedy jednak w ich domu zjawia się Franek. Przybysz sugeruje Przemkowi, że miał romans z jego żoną i domaga się zwrotu 10 tys. zł, które Malwina rzekomo mu ukradła.
Zakochana w Borysie (Jakub Wieczorek) Grażyna wypytuje Basię o przeszłość młodego Grzelaka. Nie wierzy, że człowiek o złotym sercu, jakim jawi się jej bratanek Zenka, mógł dopuścić się zbrodni. U Grzelaków zjawia się załamana Justyna (Lidia Sadowa), która właśnie pokłóciła się z Norbertem. Pechowo niebawem mężczyzna wylatuje do Danii.
Zenek (Jan Pęczek) ma mało czasu, by pogodzić skłóconą parę. Iga (Ada Fijał) buntuje się przeciwko Wadimowi i nie chce pisać artykułów kompromitujących Skowrońskiego. Piotr (Piotr Jankowski) radzi, by żona wypełniła polecenia Rosjanina, on tymczasem ostrzeże szefa Oszczędnej Energii. Walawska boi się, że w ten sposób wpadnie w jeszcze większe kłopoty.