Barwy szczęścia. Oliwka i Patryk razem. Narzeczony Agaty nigdy do niej nie wróci?

i

Autor: Artrama Barwy szczęścia. Oliwka i Patryk razem. Narzeczony Agaty nigdy do niej nie wróci?

Barwy szczęścia. Oliwka i Patryk razem. Narzeczony Agaty nigdy do niej nie wróci?

2021-08-18 22:33

Widzowie "Barwy szczęścia" szaleją z ciekawości o wątek Agaty (Natalia Zambrzycka) i Patryka (Konrad Skolimowski). Para miała brać ślub, a wszystko obróciło się tak, że w tej chwili nawet nie mogą na siebie patrzeć. O pogodzeniu się w poprzednich odcinkach "Barwy szczęścia" nie było mowy, a będzie jeszcze gorzej! Wypływają informacje, które potwierdzają, że młody Jezierski nie wróci do Pyrki... Będzie z piękną Oliwką (Wiktoria Gąsiewska), której chłopak Kajtek (Jakub Dmochowski) wciąż będzie za granicą. To idealna pora na stworzenie nowego związku, a Agata doskonale o tym wie...

Oliwka i Patryk razem w "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021?

Fani serialu "Barwy szczęścia" nie ukrywają, że wątek Agaty i Patryka to coś, na co czekają najbardziej. W zeszłym sezonie "Barwy szczęścia" para przeżyła swój chyba największy kryzys. Pyrka miała spore rewolucje z szefem Romanowskim (Maciej Jachowski), a młody Jezierski mocno zainteresował się piękną Oliwką. Agata poczuła, że traci chłopaka i zresztą słusznie, bo Oliwka po wyjeździe Kajtka do Singapuru została sama.

Wszystko wskazuje na to, że Agata i Patryk nie dogadają się w zbliżających się odcinkach "Barwy szczęścia". Oboje zaczęli za sobą tęsknić, ale w ogóle nie mogli się porozumieć. Wzajemne pretensje przybiorą na sile, aż w końcu wszystko wybuchnie. Ostatnio pojawiły się niepokojące dowody na to, że Patryk wybierze jednak Oliwkę. 

Przeczytaj: M jak miłość. Mateusz zabity przez sobowtóra? Mostowiak zginie kiedy morderca ukradnie mu tożsamość?!

Barwy szczęścia. Przerażający wypadek Kasi i Łukasza! Połamana Górka ledwo ujdzie z życiem!

Na oficjalnym profilu "Barwy szczęścia" na Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie przytulonych do siebie Oliwki i Patryka. 

- Chcielibyście, żeby zostali parą? ? - padło pytanie pod postem na profilu "Barwy szczęścia".

- Pasują do siebie, pewnie ze mogliby zostać parą? byłoby???❤️ - odpisała jedna z fanek serialu, ale trzeba przyznać, że większość osób opowiedziała się za wersją, że Patryk miałby być z Agatą. Czy tak się stanie? Możliwe, że nie, ponieważ Post skomentował sam Konrad Skolimowski i to daje do myślenia! 

Przeczytaj: Adriana Kalska w sukni ślubnej! Ślub z Roznerskim w M jak miłość już wzięła. Teraz kolejny! - ZDJĘCIA

Gwiazda "Barwy szczęścia" sama postanowiła odnieść się do spekulacji i skomentowała zdjęcie emotikonką ognia. To oznacza, że aktor popiera związek jego bohatera z Oliwką! Czy to potwierdzenie, że faktycznie zostaną parą? Póki co nie można tego traktować w ten sposób, aczkolwiek widać, że wątek Jezierskiego i pięknej kosmetyczki jeszcze się nie zakończył. Możliwe więc, że do ślubu jego i Agaty w ogóle nie dojdzie. Wszystko okaże się w nowym sezonie "Barwy szczęścia" po wakacjach 2021.

Najnowsze