Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2983: Poruszające spotkanie Karoliny i Bruna. Miłość do kochanki wybuchnie na nowo? - ZDJĘCIA

2024-04-16 13:48

W 2983 odcinku "Barw szczęścia" Bruno (Lesław Żurek) znów wpadnie na Karolinę (Marta Dąbrowska). Nie zaplanują tego spotkania, a jednak los znów ich połączy. Speszona recepcjonistka i biznesmen nie widzieli się od czasów zerwania romansu i listu, w którym kobieta wyznała kochankowi miłość. Ich historia to jednak nie koniec. W 2983 odcinku "Barw szczęścia" uczucia odżyją na nowo? Bruno i Karolina znów spojrzą się na siebie jak kiedyś... Pech zechce, że ktoś będzie bacznie ich obserwował i wysnuje kiepskie wnioski. Od jednego spotkania zależy całe małżeństwo Stańskich.

"Barwy szczęścia" odcinek 2983 - wtorek, 16.04.2024, o godz. 20.10 w TVP2

Bruno wpadnie na Karolinę w 2983 odcinku "Barw szczęścia" i chociaż to nie będzie planowane spotkanie, mocno nimi wstrząśnie. Kochankowie nie widzieli się od momentu zerwania romansu, kiedy to recepcjonistka zostawiła kochankowi list z wyznaniem miłości, który potem znalazła Amelia (Stanisława Celińska) i w ten sposób dowiedziała się o ich romansie. 

Karolina i Bruno zerwali ze sobą kontakt, a Stański skupił się na rodzinie. Problem polega jednak na tym, że chyba uczucia do końca nie wygasły, bo już w 2983 odcinku "Barw szczęścia", kiedy kochankowie wpadną na siebie przypadkiem, poczują powracające emocje. Początkowo zaniemówią na swój widok i tylko spojrzą sobie głęboko w oczy. Nie będą wyglądali jak osoby, które zamknęły już etap romansu. 

- Gratuluję ci twojego awansu. To znaczy, że będziesz teraz na stałe w Warszawie? - zapyta niby uprzejmie Stański, chociaż atmosfera będzie ewidentnie elektryzująca. 

- Tak, na razie tak...

- Cieszę się, że doceniają cię w twojej nowej firmie, nie to co ja

- To nie tak. Po prostu to co się wydarzyło, to był impuls, żeby coś zmienić w swoim życiu. Bolesny, ale skuteczny. Nie chciałam wracać do Warszawy, ale... Chcę iść własną drogą. A jak u ciebie? Jak Bożena? - zapyta uprzejmie Karolina.

- Doszła do siebie po wypadku. Jest lepiej 

- Ma dla kogo żyć. To dobrze - odpowie Karolina, ale nagle utnie pogawędkę. - Przepraszam, lecę... - spróbuje zakończyć rozmowę, ale Stański złapie ją za ramię.

- Nie, nie chcę rozdrapywać starych ran, ani do tego wracać. Nie chcę, żebyśmy znowu cierpieli - uzna kobieta i zakończy wymianę zdań. 

Niestety kochankowie nie będą mieli pojęcia, że wszystkiemu przygląda się Amelia, która pomyśli sobie, iż Stański znów wdaje się w romans. Rozkręci aferę, a wkrótce Bożena pozna całą prawdę i zakończy małżeństwo.

Barwy szczęścia. Napadnięta Kujawiak obciążyła zeznaniami niewinnego człowieka! Żona Omara wzbudzi wątpliwości Doroty
Listen on Spreaker.
Najnowsze