Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2907: Amelia spali ostatni dowód zdrady Bruna z Karoliną. Bożena pozna prawdę?

W 2907 odcinku "Barw szczęścia" Amelia (Stanisława Celińska) posprząta po zdradzie swojego syna, Bruna (Lesław Żurek). Matka będzie wprost oburzona, tym co znajdzie w jego rzeczach. Stański wprawdzie będzie przysięgał w 2907 odcinku "Barw szczęścia", że zrozumiał już swój błąd, ale gdyby nie akcja Amelii, mógłby mieć duże kłopoty! Bo co zrobiłaby Bożena (Marieta Żukowska), gdyby znalazła pamiątkę po romansie swojego męża z Karoliną (Marta Dąbrowska)? Sprawdź, co już wiemy!

"Barwy szczęścia" odcinek 2907 - środa, 20.12.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2907 odcinku "Barw szczęścia" Amelia znajdzie twardy dowód na zdradę swojego syna. Wiśniewska będzie wściekła, kiedy dotrze do niej, że Bruno wdał się w romans z Karoliną, gdy jego żona zajmowała się małym Tadziem (Józio Trojanowski). Amelia jednak zachowa się jak kochająca matka i choć Bruno usłyszy od niej mocne słowa, ona zniszczy ostatni dowód jego zdrady. Bo co by było, gdy znalazła TO Bożena?

- Mamo, co ty wyprawiasz? - zdziwi się Bruno, kiedy zobaczy mamę rozpalającą ogień w 2907 odcinku "Barw szczęścia". Cytaty podajemy za portalem swiatseriali.interia.pl. 

- Palę dowód twojej głupoty! Sam powinieneś to zrobić. I to dawno temu! Lepiej, żeby w popiół obrócił się ten list, a nie twoje małżeństwo!

- Zrozumiałem swój błąd. Bo to był błąd - zacznie się bronić Bruno.

Amelia w 2907 odcinku "Barw szczęścia" wykrzyczy synowi prosto w oczy, że jest głupcem, a w dodatku mógł zmarnować życie nie tylko sobie, ale też całej swojej rodzinie.

- Bożena cię kocha, ufa ci. Poświęcała się dla dziecka, a ty to zlekceważyłeś. Wstydu nie masz! I zachowałeś ten list. Na pamiątkę? Niczego nie zrozumiałeś! Co spali matka Bruna w przenośnym grillu, aby ochronić życie syna?

Zdradzamy: Amelia w 2907 odcinku "Barw szczęścia" spali list, jaki na pożegnanie napisała do Bruna Karolina. Gdyby znalazła ten dokument Bożena byłoby po rodzinie Stańskich.  

Nie przegap: Barwy szczęścia, odcinek 2909: Pierwsza randka Asi i Huberta! Zacznie nowe życie po zamknięciu Klary - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Klara zażąda od Huberta rozwodu! Naśle na niego prawniczkę
Listen on Spreaker.
Najnowsze