Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2909: Pierwsza randka Asi i Huberta! Zacznie nowe życie po zamknięciu Klary - ZDJĘCIA

2023-12-07 8:50

W 2909 odcinku "Barw szczęścia" Hubert (Marek Molak) w końcu odetchnie po ostatnich traumatycznych przeżyciach, jakie zgotuje mu Klara (Olga Jankowska). Pyrka odzyska porwaną Marysię (Nina Szumowska), a jego żona wyląduje w psychiatryku, przez co ich rozwód i odebranie jej praw rodzicielskich będzie już formalnością. Dlatego już w 2909 odcinku "Barw szczęścia" Hubert postanowi zacząć nowe życie, które zacznie układać sobie u boku Asi (Anna Gzyra – Augustynowicz). I w końcu zaprosi ją na prawdziwą randkę! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2909 - piątek, 22.12.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2909 odcinku "Barw szczęścia" Hubert wreszcie będzie mógł odetchnąć z ulgą, gdy uda mu się odzyskać córkę, którą Klara porwie ze szkoły! Zdradzamy, że Pyrka przyleci do Polski, ale tylko po to, aby zabrać Marysię, której jej mąż nie zgodzi się zabrać ze sobą do USA. Wówczas pisarka postanowi odebrać ją siłą, ale jej plany pokrzyżuje Kodur (Oskar Stoczyński). Wszystko przez to, że zaalarmowany inspektor namierzy Klarę i Marysię na liście pasażerów, lecących do Miami i doprowadzi do ich zatrzymania na amerykańskim lotnisku przez policję. To wtedy Pyrka dozna załamania psychicznego i trafi do ośrodka zamkniętego, a Hubert odzyska córkę, z którą wróci z powrotem do Polski! I w 2909 odcinku "Barw szczęścia" będzie mógł zacząć nowe życie, gdyż z żoną już teoretycznie nic nie będzie go łączyć! A nawet jeśli, to będzie to już tylko kwestia czasu!

Wszystko przez to, że we wcześniejszych odcinkach "Barw szczęścia" Klara złoży pozew o rozwód. I choć Hubert postanowi jeszcze zawalczyć o swoje małżeństwo, to po porwaniu Marysi zmieni zdanie! Do tego stopnia, że zdecyduje się nawet odebrać żonie prawa rodzicielskie, a przez to całkowicie odciąć się od chorej psychicznie pisarki. I oczywiście, w tym trudnym czasie nie będzie sam, gdyż będzie mógł liczyć nie tylko na wsparcie Agaty (Natalia Zambrzycka), ale również Asi i Emila (Artem Malashchuk), których przyjął pod swój dach, gdy znaleźli się w potrzebie. I w 2909 odcinku "Barw szczęścia" postanowi się za to odwdzięczyć i to szczególnie Sokalskiej!

W 2909 odcinku "Barw szczęścia" Asia i Hubert wybiorą się na pierwszą wspólną randkę! Samotni rodzicie zdecydują się na stand-up, aby odreagować ostatnie złe emocje, co będzie im bardzo potrzebne. Oczywiście, Sokalska i Pyrka będą wyśmienicie bawić się w swoim towarzystwie, czego najlepszym dowodem będzie to, że zostaną u swoich wybawców na dłużej! A Hubert u boku Asi w 2909 odcinku "Barw szczęścia" naprawdę odżyje. Do tego stopnia, że znów zacznie się uśmiechać i będzie naprawdę szczęśliwy, gdyż w końcu zacznie nowe i normalne życie!

Barwy szczęścia. Klara zażąda od Huberta rozwodu! Naśle na niego prawniczkę
Listen on Spreaker.
Najnowsze