Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2908: Powrót Marysi do Huberta. Klara wyląduje w psychiatryku, a on odzyska córkę - ZDJĘCIA

2023-12-02 8:29

W 2908 odcinku "Barw szczęścia" Marysia (Nina Szumowska) wreszcie wróci do Huberta (Marek Molak)! Pyrka odzyska córkę, a Klara (Olga Jankowska) marnie skończy... Okaże się, że pisarka przestanie nad sobą panować, przejdzie załamanie nerwowe, a na lotnisku złapie ją policja. W 2908 odcinku "Barw szczęścia" Marysia wróci do domu, a Agata (Natalia Zambrzycka) z Hubertem odetchną z ulgą. To jednak nie koniec szokujących informacji. Hubert nie zostawi tak tej sprawy.

"Barwy szczęścia" odcinek 2908 - czwartek, 21.12.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2908 odcinku "Barw szczęścia" Hubert odzyska Marysię! Pyrka wróci do domu z córką, o którą stoczy walkę z Klarą. Przypomnijmy, że dziewczynka zostanie porwana ze szkoły przez matkę, która zjawi się niespodziewanie w Polsce i nikomu nie przyzna się do wizyty w kraju. Uprowadzi córeczkę, o czym jako pierwsza dowie się Agata. Policja niewiele da radę zdziałać, bo przecież Klara ma pełne prawa do opieki nad córeczką i również może decydować o jej losie. Przez kilka dni w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" rozegra się prawdziwy dramat. Wiadomo już, że Hubert sam spróbuje odnaleźć córkę, zaangażuje kogo się da w pomoc. W końcu wyjdzie na jaw, że Klara z Marysią zostały zatrzymane na lotnisku w USA. 

Klara się załamie, a Hubert odzyska Marysię 

W 2908 odcinku "Barw szczęścia" Hubert z Marysią wrócą do domu, gdzie będzie czekała na nich zmartwiona Agata. Wyjdzie na jaw, że Klara dostanie załamania nerwowego, zacznie podejrzanie się zachowywać, więc trafi na obserwację psychiatryczną. W ten sposób to Pyrka znów przejmie opiekę nad dzieckiem. To jednak nie koniec, bo wściekły, zmartwiony i rozżalony Hubert uzna w 2908 odcinku "Barw szczęścia", że podoba sytuacja więcej nie może się wydarzyć. Uzna, że żona jest nieobliczalna i to on powinien mieć wyłączne prawo do opieki nad córką. Dlatego też, zacznie współpracować z Natalią Zwoleńską (Maria Dejmek), z którą zawalczy o odebranie praw rodzicielskich Klarze. Niebawem w "Barwach szczęścia" nastąpi też rozwód małżeństwa i tak zakończy się szokująca, pełna zwrotów akcji historia Pyrków. 

Sprawdź też: Barwy szczęścia. Rozwód Klary i Huberta! Po porwaniu Marysi nawet nie pojawi się w sądzie na rozprawie - ZDJĘCIA

Barwy szczęścia. Klara zażąda od Huberta rozwodu! Naśle na niego prawniczkę
Listen on Spreaker.
Najnowsze