Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2903: Straszne wieści po porwaniu Marysi. Agata dowie się najgorszego - ZDJĘCIA

2023-11-28 20:19

W 2903 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) i Hubert (Marek Molak) zadrżą o życie Marysi (Nina Szumowska). Klara (Olga Jankowska) długo nie mogła dogadać się z mężem na temat opieki nad córką, więc wkrótce zjawi się w Polsce i bez uprzedzenia weźmie dziecko ze szkoły, by wywieźć Marysię do USA. Tam żyje i robi karierę, więc uzna, że miejsce dziewczynki jest przy jej boku. W 2903 odcinku "Barw szczęścia" Agata usłyszy przerażające wieści. Mogą już nigdy nie zobaczyć Marysi!

"Barwy szczęścia" odcinek 2903 - czwartek, 14.12.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2903 odcinku "Barw szczęścia" Agata i Hubert będą już wiedzieli, że Marysia została porwana! Pyrka nie dogada się z żoną, nie zgodzi się na wyjazd córki do USA, gdzie pisarka rozwija karierę. Mężczyzna ma serdecznie dość nieobecności kobiety w domu, a wkrótce Klara faktycznie zjawi się w Polsce, ale tylko po to, by w tajemnicy przed wszystkimi wywieźć córkę do Stanów! Nie zajrzy nawet do rodzinnego domu i nie porozmawia osobiście z mężem. Zabierze Marysię z lekcji i nie pokaże się w domu rodzinnym. To Agata zorientuje się, co nawyprawiała szwagierka i w 2903 odcinku "Barw szczęścia" tak tego nie zostawi! Zrozumie, że Klara porwała własne dziecko, więc natychmiast podejmie kroki, by Marysia wróciła do domu.

Policja nie pomoże Agacie i Hubertowi 

Niestety Pyrka w 2903 odcinku "Barw szczęścia" usłyszy najgorsze. Nic nie da się zrobić z porwaniem dziecka! Kodur (Oskar Stoczyński) przejmie się sprawą, postara się pomóc, ale objaśni Agacie, że tak naprawdę ma związane ręce. Policja nie zaangażuje się w porwanie, bo w świetle prawa Klara ma pełne prawo decydować o losach córki, tak samo jak Hubert. Oczywiście, to bardzo nie w porządku, że Klara nic nikomu nie powie, nie uprzedzi o przylocie do Polski i zabraniu Marysi. Jednak Kodur nie przekaże dobrych wieści. Policja nie pomoże, więc co w takim przypadku? Agata i Hubert nie zostawią tak tej sprawy. Mało tego, wkrótce w "Barwach szczęścia" szykuje się rozwód Pyrków. Pytanie tylko, czy Marysia wróci do domu...

Barwy szczęścia. Poważny błąd Jerzego! Bezwzględny Wilk mu tego nie daruje
Najnowsze