Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2902: Agata oskarży Kujawiak o porwanie Marysi! Hubert zrobi z tym porządek - ZDJĘCIA

2023-11-29 13:28

W 2902 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) natychmiast zjawi się w szkole Marysi (Nina Szumowska), gdy Asia (Anna Gzyra – Augustynowicz) poinformuje ją o jej nagłym zniknięciu. Na miejscu Pyrka dowie się od Kujawiak (Karina Seweryn), że oddała dziewczynkę kobiecie, przypominającą Klarę (Olga Jankowska). Siostra Huberta (Marek Molak) ostro się wścieknie! W 2902 odcinku "Barw szczęścia" Agata zacznie rzucać oskarżenia pod adresem nauczycielki, ale wtedy w jej obronie stanie dyrektorka Gabrysia Niedzielska (Marta Juras)! Jednak Pyrka tak tego nie zostawi! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2902 - środa, 13.12.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2902 odcinku "Barw szczęścia" Agata jako pierwsza dowie się, co stało się z Klarą, po której ślad nagle zaginie, gdy Hubert zdecyduje się przylecieć do niej do USA. Zdradzamy, że po wylądowaniu w Ameryce Pyrka nie będzie mógł skontaktować się z żoną, a na dodatek nie zastanie jej w wynajmowanym przez nią mieszkaniu. I jak podaje swiatseriali.interia.pl dopiero po spotkaniu z amerykańskimi producentami, Hubert dowie się, że Klara nagle postanowiła wyjechać, ale nie zdradziła nikomu jego szczegółów. Wówczas Pyrka domyśli, że żona zrobiła to w ramach zemsty, że nie zabrał ze sobą Marysi, ale nawet przez myśl mu nie przejdzie, że w 2902 odcinku "Barw szczęścia" Klara jednak zdecyduje się wrócić do Polski, aby odebrać mu dziecko siłą!

W 2902 odcinku "Barw szczęścia" Pyrka będzie musiała zostać dłużej w pracy, dlatego poprosi Asię, aby odebrała Marysię. Oczywiście, Sokalska przystanie na jej prośbę, ale gdy zjawi się w szkole, to okaże się, że córka Huberta zniknęła! Przerażona kobieta natychmiast zaalarmuje o swoim odkryciu Agatę, która od razu zerwie się na równe nogi i zjawi się w placówce!

- Marysi nie ma... Próbuję ustalić, gdzie jest... - zawiadomi ją Asia, ale przerażona Agata nie będzie miała zamiaru czekać i sama postanowi dowiedzieć się prawdy.

Po chwili w 2902 odcinku "Barw szczęścia" Agata będzie już w szkole, gdzie zacznie rozmawiać z Dorotą. Kujawiak przyzna, że Marysia już została odebrana i to przez kobietę łudząco przypominającą Klarę! Oczywiście, Pyrka uzna, że to niemożliwe, gdyż przecież bratowa nie miała zamiaru już wracać do Polski, ale nauczycielka będzie wiedziała, a przede wszystkim widziała swoje!

- Ale przecież to nie mogła być Klara! To niemożliwe! - zdenerwuje się Agata.

- Jestem pewna, że to była ona. Akurat miałam dyżur na przerwie. Marysia podbiegła do niej, przytuliła się... Pani Pyrka wzięła córkę za rękę i wyszły razem - zrelacjonuje Dorota.

W tym momencie w 2902 odcinku "Barw szczęścia" wściekła Pyrka wyrzuci Kujawiak prosto w twarz, że nie powinna wydawać Marysi, Klarze, ale wtedy w obronie nauczycielki stanie dyrektorka. Gabrysia da Agacie jasno do zrozumienia, że nie miały podstaw do tego, aby nie przekazywać dziecka matce, dlatego nie mogą za to odpowiadać. Ale Pyrka będzie innego zdania!

- Na jakiej podstawie? Szkoła nie miała żadnej informacji, żeby nie przekazywać matce dziecka - wtrąci się Gabrysia.

I tuż po powrocie do domu w 2902 odcinku "Barw szczęścia" skontaktuje się z Hubertem, aby podzielić się z nim swoim szokującym odkryciem, w które także i on nie będzie mógł uwierzyć! Wówczas Pyrka natychmiast wróci do Polski i postanowi zgłosić porwanie rodzicielskie, ale Kodur (Oskar Stoczyński) przyzna, że ma w tej sprawie związane ręce. Wszystko przez to, że Klara wciąż będzie miała pełnię praw rodzicielskich i będzie mogła decydować o losach dziecka. Dlatego Hubert postanowi pójść o krok dalej i zdecyduje się odebrać żonie tą możliwość. Pyrka poprosi o pomoc Zwoleńską (Maria Dejmek) i wystąpi z Klarą na drogę sądową! Tym bardziej, że pisarka dozna załamania nerwowego i to już w obecności córki w USA...

Barwy szczęścia. Koniec Jaworskich. Krzysztof dłużej nie wytrzyma z Krystyną
Listen on Spreaker.
Najnowsze