Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2832: Bruno postawi Karolinie ultimatum! Nie pozwoli kochance odejść - ZDJĘCIA

2023-09-04 22:18

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" Bruno (Lesław Żurek) za wszelką cenę spróbuje zatrzymać Karolinę (Marta Dąbrowska) w pracy! Tym bardziej, że Stański wcale nie będzie żałował seksu z recepcjonistką i otwarcie jej to przyzna, ale to tylko zaogni całą sytuację, gdyż Różańska nie poradzi sobie z wyrzutami sumienia. To sprawi, że w 2832 odcinku "Barw szczęścia" Bruno postawi jej ultimatum. Czy pod jego wpływem Karolina się ugnie? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2832 - wtorek, 5.09.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" personel hotelu Stańskich będzie bezradny wobec decyzji Karoliny o jej odejściu z pracy. Recepcjonistki nie uda się zatrzymać Justinowi (Jasper Sołtysiewicz), który jako pierwszy dowie się o jej rezygnacji i zaalarmuje szefostwo, ani Bożenie (Marieta Żukowska), która specjalnie wróci z Mazur, ani Oliwce. Oczywiście, Różańska nie zdradzi prawdziwych powodów swojego postanowienia Skotnickiemu, a Stańską i Zbrowską okłamie, że we wszystkim chodzi o Rafała Zaborskiego (Wojciech Solarz), dlatego obie za wszelką cenę postarają się ją zatrzymać. Tyle tylko, że Karolina będzie nieugięta i w końcu wybuchnie, ale wtedy w 2832 odcinku "Barw szczęścia" do akcji wkroczy Bruno!

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" Stański skontaktuje się z Różańską i poprosi ją, aby nie odchodziła z pracy. Tym bardziej, że otwarcie przyzna kochance, że nie żałuje ich wspólnej nocy, ale to wcale nie polepszy ich sytuacji, gdyż recepcjonistka będzie czuła się z tym źle i przestanie już radzić sobie z wyrzutami sumienia. Wobec tego w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Bruno znajdzie inne rozwiązanie, aby zatrzymać Karolinę. Stański obieca kochance, że przestanie przyjeżdżać do Warszawy, dzięki czemu nie będą musieli się już spotykać, ale wiele wskazuje na to, że Różańskiej to nie wystarczy!

A to dlatego, że w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" miejsce Karoliny zajmie Kajtek (Jakub Dmochowski). A co więcej, posadę w hotelu Stańskich załatwią mu właśnie Oliwka i Justin, którzy dowiedzą się, że Cieślak wpadł w poważne tarapaty. Do tego stopnia, że straci nawet dach nad głową, ale oczywiście najbliżsi nie zostawią go na pastwę losu. I nie dość, że zaproponują mu mieszkanie, to jeszcze załatwią pracę.

Tyle tylko, że w "Barwach szczęścia" nikt długo nie będzie wiedział, że Kajtek został narkomanem. A gdy prawda wyjdzie na jaw, to jego pozycja w hotelu stanie się zagrożona! Czy wówczas wróci Karolina? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Listen on Spreaker.
Najnowsze