Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Kajtek zostanie narkomanem! Podstępem wyciągnie pieniądze od matki

2023-08-08 14:57

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach wyjdzie na jaw przerażająca prawda o Kajtku (Jakub Dmochowski), który z podkrążonymi oczami i w brudnych ciuchach zjawi się przed blokiem Oliwki (Wiktoria Gąsiewska). Wówczas Zbrowska nie będzie miała żadnych wątpliwości, że Cieślak wpakował się w poważne tarapaty i w 2834 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej intuicja jej nie zwiedzie! Oliwka w końcu powie o problemach Kajtka, Sabinie (Barbara Jonak), która złoży synowi wizytę. Wtedy Cieślak przyzna się matce, że nią ma za co żyć i zacznie robić z siebie taką ofiarę, że Tomalowa natychmiast ruszy mu z pomocą. Ale nie będzie świadoma, że pożyczone pieniądze pójdą na narkotyki, od których mocno się uzależnił! Koniecznie poznajcie szczegóły!

Poważne problemy Kajtka w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach! To dlatego zostanie bezdomny

W 2834 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach wreszcie okaże się, dlaczego Kajtek straci dach nad głową i w opłakanym stanie pojawi się przed blokiem Oliwki. Zdradzamy, że Cieślak będzie czekał na ukochaną w brudnych ciuchach i z tak podkrążonymi oczami, że Zbrowska ledwo co go rozpozna. Tyle tylko, że wówczas zbyt wiele się nie dowie, gdyż obecność Tomasza Kępskiego (Jakub Sokołowski) skutecznie go speszy, ale była kochanka nie przestanie drążyć. Tym bardziej, że będzie przekonana, że Kajtek wpakował się w poważne tarapaty i wcale się nie pomyli. A to dlatego, że w 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Patryk odkryje, że przyjaciel został bezdomny, gdyż na jego oczach będzie kłócił się z właścicielem, który wyrzuci jego paczkę z mieszkania!

W 2833 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Jezierski nie zostawi Cieślaka na pastwę losu i zaprosi go do siebie. Oczywiście, Skotnicki nie będzie miał nic przeciwko, aby przyjaciel z nimi został, przez co byli kochankowie Oliwki zamieszkają wspólnie! Tyle tylko, że Kajtek wcale nie będzie chciał siedzieć przyjaciołom zbyt długo na głowie, ale początkowo nie zdradzi im ku temu powodu! Tak samo jak nie powie im prawdy, dlaczego właściciel wyrzucił go z kumplami z mieszkania. W 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej jak podaje swiatseriali.interia.pl Cieślak okłamie przyjaciół, że stracili dach nad głową przez imprezy, na które skarżyli się sąsiedzi, w co Patryk i Justin mu uwierzą, gdyż nawet przez myśl im nie przejdzie, że w grę mogą wchodzić narkotyki!

Chwilę później w 2833 odcinku "Barw szczęścia" wakacjach Justin pochwali się Oliwce nowymi rewelacjami o Kajtku, ale Zbrowska nie uwierzy, iż jej dawny kochanek wyleciał z mieszkania za imprezowanie! Była dziewczyna Cieślaka uzna, że Sabina w końcu powinna wiedzieć, co dzieje się z jej synem i postanowi jej osobiście o wszystkim powiedzieć. A zaalarmowana Tomalowa natychmiast zjawi się u syna, który od razu zacznie robić z siebie ofiarę!

- Synku, co się z tobą dzieje? - zapyta zaniepokojona Sabina, na co Kajtek odpowie, że nie odzywał się, gdyż nie chciał jej zawracać głowy swoimi problemami - Nie chcę być jak jakaś sierota, która nie umie sobie z niczym poradzić...

W tym momencie w 2833 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Kajtek nieoczekiwanie zmieni temat i zacznie wypytywać o życie matki, ale Sabina tak łatwo nie da za wygraną. I dopiero wtedy Cieślak przyzna się, że nie ma za co żyć i poprosi ją o pożyczkę na kilkaset złotych, którą tuż po powrocie matki do domu natychmiast otrzyma!

- Powiedz lepiej, co u was? Z Kazikiem wszystko okej? Maja robi postępy w gimnastyce? - zainteresuje się.

- Rozmawiamy o tobie. A z tobą coś się dzieje. I próbujesz to przede mną ukryć - zdenerwuje się Tomalowa.

- Jestem w zasadzie spłukany - przyzna w końcu Cieślak, a gdy tylko pieniądze pojawią się na jego koncie, to Kajtek skontaktuje się ze znajomym dilerem i poprosi go o nowy towar. A to dlatego, że uzależni się od narkotyków i nie będzie w stanie bez nich normalnie funkcjonować! I właśnie przez to będzie mu zależeć na szybkiej wyprowadzce od przyjaciół, aby nie odkryli jego sekretu...

- Mam kasę. Mogę podskoczyć po towar? - zapyta Kajtek i oczywiście spotka się z odpowiedzią twierdzącą!

Nowa czołówka Barw szczęścia. Wielka niespodzianka w rocznicę pierwszego dnia na planie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze