Barwy szczęścia

Barwy szczęścia po wakacjach. Oliwka weźmie się za Karolinę! Nie pozwoli jej odejść - ZDJĘCIA

2023-08-17 11:13

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) przypadkiem dowie się, że Karolina (Marta Dąbrowska) chce odejść z hotelu Stańskich. Zbrowska będzie zła, że przyjaciółka nie powiedziała jej o niczym wcześniej, a wszystkiego dowiedziała się po fakcie. Oczywiście, w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej kosmetyczka na wszelkie sposoby zacznie przekonywać recepcjonistkę, aby została, ale ta nie zmieni zdania! A gdy Oliwka nie zaprzestanie, to Karolina w końcu nie wytrzyma i wybuchnie! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

Oliwka spróbuje zatrzymać Karolinę w hotelu w nowym sezonie "Barw szczęścia" po wakacjach, ale jej się to nie uda

W 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach wiadomość o odejściu Karoliny z hotelu Stańskich dotrze w końcu do Oliwki! A to dlatego, że gdy o rezygnacji Różańskiej dowie się Bożena, to natychmiast zjawi się w Warszawie i zażąda wyjaśnień od recepcjonistki. To właśnie wtedy Zbrowska przypadkiem usłyszy, że Karolina postanowiła ich zostawić i mocno się zszokuje. I to nie tylko dlatego, że jako ostatnia dowie się o decyzji przyjaciółki, ale przede wszystkim, że skrupulatnie ukrywała przed nią, że jest w złym stanie i nie radzi sobie z całą aferą, związana z Rafałem Zaborskim (Wojciech Solarz). Oczywiście, w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej ani Stańska, ani Zbrowska nie będą wiedziały, że tak naprawdę chodzi tutaj o Bruna (Lesław Żurek), ale Oliwka tak łatwo nie odpuści!

Tuż po rozmowie z Bożeną w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach do Karoliny podejdzie Oliwka. Przyjaciółka zacznie robić jej wyrzuty, ale Różańska jak podaje swiatseriali.interia.pl wyjaśni jej, że nie chciała afiszować się ze swoimi problemami.

- Dobrze słyszałam, że chcesz od nas odejść? - rzuci prosto z mostu Oliwka, na co Karolina potwierdzi, że to już jej ostatnie dni w hotelu - Dlaczego mi nie powiedziałaś? Mogłaś przyjść, pogadać. Niepotrzebnie udawałaś twardzielkę - doda.

Wtedy w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej Karolina przyzna się do kryzysu, ale Oliwka poprosi, aby jeszcze raz przemyślała swoją decyzję. Tym bardziej, że pewnie nigdzie nie znajdzie takich warunków pracy jak tutaj!

- Dłużej już nie dam rady - przyzna jej się Różańska.

- To nie jest zła praca. Nieźle zarabiasz, możesz pod siebie ustawiać grafik... Dostałaś jakąś lepszą ofertę? - zaciekawi się.

- Nie. Zrobię sobie chwilę przerwy, zanim poszukam czegoś nowego - wyjaśni jej.

Jednak Oliwka w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po wakacjach zrobi wszystko, aby zatrzymać Karolinę w hotelu i gdy już nie podziałają takie argumenty, to zacznie odwoływać się do uczuć przyjaciółki! Zbrowska wyciągnie na tapetę Dobromira i zasugeruje jej, że właśnie ze względu na niego nie powinna rezygnować z pracy, ale dla Różańskiej to będzie już za wiele. Do tego stopnia, że w 2832 odcinku "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej w końcu nie wytrzyma i aż wyżyje się na kosmetyczce! Tyle tylko, że to wcale jej nie zrazi...

- Może jeszcze zmienisz zdanie - uśmiechnie się Zbrowska.

- A możecie mi wszyscy dać wreszcie święty spokój? - wybuchnie Różańska.

Barwy szczęścia. Dominika, Sebastian, Renata i Kodur dołączyli do nowej czołówki
Najnowsze