Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2829: To Bruno naciągnie Karolinę na seks! A potem wyjedzie bez słowa

W 2829 odcinku "Barw szczęścia" Bruno (Lesław Żurek) uwiedzie Karolinę (Marta Dąbrowska)! Widzowie zastanawiali się, czy seks nie będzie inicjatywą recepcjonistki. Okazuje się jednak, że to Stański przekroczy granicę! W 2829 odcinku "Barw szczęścia" Bruno przyciągnie Karolinę do siebie i pocałuje, a po upojnej nocy wyjedzie bez słowa pożegnania! Sprawdź szczegóły i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

Barwy szczęścia. Bruno w nowym sezonie uwiedzie Karolinę!

W 2829 odcinku "Barw szczęścia" Bruno i Karolina będą uprawiać seks! Na taki rozwój wypadków zanosi się już od dawna, od momentu kiedy Stański zaczął pocieszać recepcjonistę. Połączyła ich rozprawa Zaborskiego (Wojciech Solarz), który oskarżył Karolinę o współudział w swoich zbrodniach, a ona wpadła w czarną rozpacz, że sąd zabierze jej syna. Bruno coraz więcej czasu i uwagi poświęcił załamanej kobiecie, aż ostatecznie przekroczy wszystkie granice!

Widzowie "Barw szczęścia" najczęściej oskarżają Karolinę o chęć uwiedzenia szefa. Ale nie do końca tak będzie, bo to jednak Bruno wykaże inicjatywę. 

Bożena (Marieta Żukowska) w 2829 odcinku "Barw szczęścia" będzie pławiła się w swoim szczęściu z małym Tadziem (Józio Trojanowski) w domu na Mazurach. Stańska od dawna ma już dość hotelu i marzy o spokojnym, rodzinnym życiu z dala od zgiełku. Tylko czy przez to wszystko nie zostanie samotną matką?

Bruno w 2829 odcinku "Barw szczęścia" prześpi się z Karoliną, która będzie zapatrzona w szefa, jak w słońce. Niestety następnego poranka Stański nie znajdzie czasu, aby pożegnać się z kochanką, tylko wyjedzie do rodziny na Mazury. Tam zapewne odegra scenkę stęsknionego "żonkosia". A Karolina zostanie sama ze wspomnieniem upojnej nocy w gabinecie szefa...

Nie przegap: Koniec seriali TVP2. Ta decyzja zszokowała fanów M jak miłość, Barw szczęścia i Na dobre i na złe

Barwy szczęścia. Amelia przemówi Brunowi do rozumu. Nie pozwoli, żeby rozstał się z Bożeną
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze