Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2824: Smutne pożegnanie Bruna i Karoliny. Justin nakryje ich na pocałunku - ZDJĘCIA, WIDEO

2023-05-25 19:56

W 2824 odcinku "Barw szczęścia" nastąpi smutne pożegnanie Karoliny (Marta Dąbrowska) z Brunem (Lesław Żurek). Recepcjonistka nawet nie będzie ukrywać, że wcale nie jest jej miło, że szef wraca na Mazury do Bożeny (Marieta Żukowska). Małżeństwo Stańskich jeszcze oficjalnie się nie rozpadło, chociaż cały hotel huczy od plotek na ten temat. W 2824 odcinku "Barw szczęścia" Justin (Jasper Sołtysiewicz) pomoże Stańskiemu w przygotowaniach do wyjazdu i wejdzie do hotelu w najmniej spodziewanym momencie. Zobaczy pocałunek recepcjonistki z Brunem.

"Barwy szczęścia" odcinek 2824 - czwartek, 25.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Bruno postanowi opuścić hotel i w 2824 odcinku "Barw szczęścia" wróci na Mazury, gdzie czekają Bożena z Tadziem (Józio Trojanowski). Będzie widać wyraźnie, że wcale nie ma ochoty wyjeżdżać z miasta, tym bardziej, że bardzo zbliżył się do Karoliny. Mają za sobą sporo szczerych rozmów i wyznań, daleko wychodzących poza sferę zawodową. Każdy w hotelu widzi, że tę dwójkę łączy coś więcej. Zauważy to Oliwka (Wiktoria Gąsiewska), która sprzeda koleżance kilka pikantnych plotek na temat kryzysu u Bruna i Bożeny. Jej uwadze nie umknie, że mężczyzna nieco się zmienił i będzie przekonana, że ma to związek z rozwijającą się znajomością z Karoliną. 

Bruno w 2824 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie mógł dłużej zostać w hotelu, więc nastąpi smutne pożegnanie jego i Karoliny. Wyraźnie będzie widać, że recepcjonistka wcale nie chce, by szef wracał do żony. 

- Już się zabierasz? Wypożyczalnie podstawiła samochód? (...) Mam nadzieję, że ten egzemplarz będzie mniej awaryjny. Chyba masz dosyć podobnych przygód, co? - zagai Karolina, kiedy zobaczy Bruna z walizką, szykującego się do wyjazdu.

- Ta akurat nie była najgorszą z możliwych - westchnie mężczyzna. 

- Pamiętaj o telefonie do mojej koleżanki - przypomni recepcjonistka, która wcześniej podaruje Brunowi numer telefonu do swojej znajomej, która też ma adoptowanego synka. 

- Nie zapomnę. O twojej życzliwości również - powie ciepło Bruno i zacznie mocno przytulać kobietę przed wyjazdem. Kiedy da jej buziaka w policzek, do hotelu wejdzie Justin. Wyda się zaskoczony, ale nie skomentuje sprawy przy szefie. Dopiero jak Stański wyjdzie, Justin postanowi zagadać do koleżanki.

- Wszystko ok? - zapyta się Kanadyjczyk. 

- A czemu miałoby nie być ok? - Karolina uda, że nie wie o co chodzi.

- Nie wiem, ty mi powiedz... - rzuci chłopak.

- Wszystko ok, Justin. Bardziej niż kiedykolwiek - utnie temat Karolina i nie da się wciągnąć w dyskusję. 

Barwy szczęścia. Smutne pożegnanie Bruna i Karoliny. Justin nakryje ich na pocałunku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze