Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2824: Oliwka zauważy wielką przemianę Bruna. Sprzeda Karolinie kilka pikantnych plotek - ZDJĘCIA

2023-05-25 13:04

Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) w 2824 odcinku "Barw szczęścia" zauważy przemianę Bruna (Lesław Żurek). Zbrowska od razu zacznie węszyć, skąd nagła zmiana u Stańskiego, który nagle stanie się dla wszystkich bardziej przyjazny, a przede wszystkim poświęci dużo czasu Karolinie (Marta Dąbrowska). Recepcjonistka uda, że Oliwka źle interpretuje sytuację, ale to nie powstrzyma kosmetyczki przed plotkowaniem. W 2824 odcinku "Barw szczęścia" Zbrowska wcale się nie pomyli w osądach i faktycznie będzie mieć rację co do zmiany w życiu Bruna.

"Barwy szczęścia" odcinek 2824 - czwartek, 25.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Oliwka przyłapie Karolinę i Bruna w 2824 odcinku "Barw szczęścia". Od razu zauważy rosnącą zażyłość między szefem a koleżanką z pracy. Nie tylko ona, bo i Justin (Jasper Sołtysiewicz) dostrzeże zmianę w zachowaniu Stańskiego. Każdy widzi, że mężczyzna woli przebywać w hotelu i zajmować się interesami firmy, niż spędzać czas z Bożeną i Tadziem (Józio Trojanowski) na Mazurach. Właśnie o to toczą się spory małżeńskie, a pretensje do Stańskiego wygłosiła nawet Amelia (Stanisław Celińska). Bruno bardzo dobrze czuje się w hotelu i w towarzystwie Karoliny, z którą wkrótce połączy go coś więcej. 

- Czyli dzisiaj pan wyjeżdża? - zapyta się Oliwka Bruna, kiedy wejdzie do hotelu i zobaczy flirt Karoliny ze Stańskim. - Ale mam nadzieję przyjechać tu znowu - powie Bruno, a recepcjonistka wymownie się na niego spojrzy. - W końcu to wasz dom - podkreśli Oliwka, a kiedy mężczyzna się oddali, natychmiast przystąpi do plotkowania z Karoliną. 

- Jakiś taki milszy niż zwykle, co? W sensie, zawsze był sympatyczny, ale wycofany, a dziś cały w uśmiechach - zauważy zmienę w szefie Oliwka. 

- Nie, chyba taki jak zwykle, po prostu zwyczajny - uda niezainteresowaną sprawą Karolina. 

- No ale sytuację życiową ma chyba niezbyt zwyczajną - zasugeruje kosmetyczka w 2824 odcinku "Barw szczęścia".

- Tak, a czemu? - niby od niechcenia zapyta Karolina.

- No co ty, cały hotel gada o kłótni z Bożeną - wyjaśni plotki krążące w hotelu młoda Zbrowska. 

- Ja nie gadam - stanowczo oznajmi Karolina, a Oliwka zgoni swoje zainteresowanie życiem Bruna na to, że ciekawa jest, czy hotel nie zostanie sprzedany.

- Bruno nie sprzeda hotelu, o to możesz być spokojna - oznajmi Karolina i nieoczekiwanie zakończy dziwną wymianę zdań. 

Oliwka zauważy zażyłość Karoliny i Bruna

Zbrowska słusznie zauważy zmianę w Brunie, który faktycznie flirtuje z Karoliną pod nieobecność żony. To jej zwierza się z osobistych spraw. Oliwka dostrzeże zażyłość między tą dwójką i całkiem słusznie, bo w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" po przerwie wakacyjnej, jeszcze wiele się między nimi zadzieje. Bruno będzie wracał do hotelu i na pewno nie osiądzie na stałe na Mazurach, tak jak życzyłaby sobie tego Bożena. 

Barwy szczęścia. Smutne pożegnanie Bruna i Karoliny. Justin nakryje ich na pocałunku
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze