Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2822: Amelia przemówi Brunowi do rozumu? Nie pozwoli, żeby zostawił Bożenę i Tadzia - WIDEO

2023-05-23 14:00

W 2822 odcinku "Barw szczęścia" Bożena (Marieta Żukowska) i Bruno (Lesław Żurek) znów pokłócą się o hotel, w którym ona za nic w świecie nie chce zostać na dłużej. Kolejna awantura Stańskich skończy się rozstaniem i wyjazdem Bożeny do domu na Mazurach. Wściekła na męża pozwoli mu zostać w hotelu i balować z kim tylko zechce, skoro woli takie życie niż własną rodzinę. Do akcji w 2822 odcinku "Barw szczęścia" wkroczy jednak Amelia (Stanisław Celińska) Matka Bruna nie dopuści do tego, żeby Stański poświęcił szczęście rodziny dla pieniędzy, rozwijania interesu. Czy słowa Amelii trafią do Bruna na tyle, że się opamięta? Zobacz WIDEO z tej sceny z 2822 odcinka "Barw szczęścia".

"Barwy szczęścia" odcinek 2822 - wtorek, 23.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Rozstanie Bożeny i Bruna w 2822 odcinku "Barw szczęścia" będzie nieuniknione! Od dłuższego czasu w małżeństwie Stańskich źle się dzieje. Powód? Oboje inaczej wyobrażają sobie wspólną przyszłość. Ona chce żyć spokojnie na Mazurach, z synem Tadziem (Józio Trojanowski) oraz rodzicami Amelią i Tomaszem (śp. Kazimierz Mazur). On z kolei chce rozwijać hotel, który stworzyli z Bożeną od zera, który traktuje jak swoje drugie dziecko. Poza tym brakuje mu wyzwań, adrenaliny, odskoczni. Do tego nie potrafi poświęcić się dla rodziny. 

Mimo, że Bruno w 2822 odcinku "Barw szczęścia" znów namówi Bożenę na powrót do hotelu, ona nie zechce słyszeć o pracy i mieszkaniu miejscu, gdzie Tadzio został porwany. - Wszystko, co nas złego spotkało, wydarzyło się w tym mieszkaniu, w tym hotelu... Zapomniałeś?! - wypomni mężowi przy każdej okazji. Do tego Bruno w towarzystwie Justina (Jasper Sołtysiewicz) pójdzie się zabawić na miasto i nieźle nawywija. - Daj spokój! Nie rób afery przy ludziach! - zacznie się bronić, gdy Bożena wywoła kłótnię w holu hotelu.

- Tylko na tym ci zależy, tak? Żeby ludzie nie słyszeli, że mamy jakieś problemy?

- Nie mamy żadnych problemów. Niepotrzebnie się kłócimy...

- Niepotrzebnie się kłócimy, kochanie proszę cię jedźmy już stąd. Mówiłam ci to miliony razy, że nienawidzę tutaj być... Ty tego nie szanujesz!

- Szanuję... Tylko liczę, że ci się zmieni...

- Ale mi się nie zmienia. Chcę wracać do rodziny!

- A ty nie szanujesz tego, że lubię ten hotel. I chcę go rozwijać. Dla nas!

- Dobrze, to zostań tutaj! Rozwijaj ten hotel! I baluj wieczorami z Justinem! Albo z kimś innym!

Po awanturze z mężem Bożena w 2822 odcinku "Barw szczęścia" wróci na Mazury do synka i rodziców. Do Bruna zadzwoni z kolei z pretensjami matka Amelia, która nie będzie mogła bezczynnie patrzeć jak syn niszczy swoje małżeństwo. - Synku, co ty wyprawiasz?! Bożenka wróciła sama, do tego sama zdenerowana i mówi, że ty postanowiłeś nie wracać!

- Mamo, to zwykłe nieporozumienie...

- Nieporozumienie się wyjaśnia, a nie żyje na dwa domy!

- Nawet w najlepszych związkach dochodzi do kłótni. Wyjaśnimy to sobie...

- Ale wy od pewnego czasu kłócicie się o to samo!

Bruno w 2822 odcinku "Barw szczęścia" będzie miał matce za złe, że broni Bożeny, która stawia rodzinę ponad wszystko. - Dlaczego stajesz po jej stronie?

- Ja nie trzymam żadnej strony! Ja tylko chcę, bardzo chcę, żebyście byli szczęśliwą rodziną!

- Szczęśliwa czy nie na rodzinę trzeba zarobić! - Stańskiemu wcale nie będzie chodziło o pieniądze, ale o życie, w którym nie zabraknie emocji. W 2822 odcinku "Barw szczęścia" Amelia wygarnie mu jednak, co myśli o takim nastawieniu, o poświęceniu żony i dziecka dla biznesu. - Synku, pieniądze nie są najważniejsze!

- Dobrze, nie mogę teraz rozmawiać. Muszę wrócić do pracy. Pozdrów Tadzia! - utnie szybko temat Bruno, który w 2822 odcinku "Barw szczęścia" już nawet o Bożenie nie wspomni. Myśli Stańskiego będzie zaprzątała Karolina, z którą łączy go coraz silniejsza więź.

Barwy szczęścia. Amelia przemówi Brunowi do rozumu. Nie pozwoli, żeby rozstał się z Bożeną
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze