Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2802: Starcie Kodura z Kiciakiem. Przyłapie go na zbieraniu dowodów - ZDJĘCIA

2023-04-20 15:50

W 2802 odcinku „Barw szczęścia” Kodur (Oskar Stuczyński) zacznie węszyć w sprawie pojawienia się bandyty Kiciaka (Artur Ziółkowski). Nie uwierzy w zbiegi okoliczności i nagłą przemianę bandziora. Uda się pod jego dom, by znaleźć dowody, że ma coś wspólnego ze śmiercią wspólnika, którego ciało odnalazło się pod barką. Kiciak przyłapie komisarza w 1802 odcinku „Barw szczęścia”, jak ten grzebie mu w śmiechach! Dojdzie do starcia między mężczyznami, ale Kodur jeszcze nie wie, że rywal dopiero się rozkręca i szykuje się do prawdziwej bitwy.

"Barwy szczęścia" odcinek 2802 - czwartek, 20.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Odkąd Kodur i Renata (Anna Mrozowska) spotkali Kiciaka pod operą, nic w ich życiu nie będzie takie samo. Bandyta wyszedł z więzienia i nie bez powodu pokazał się komisarzowi. Nie jest tajemnicą, że bandyta ma coś wspólnego ze śmiercią wspólnika Marcina, którego ciało odnaleziono pod jego barką! Problem polega na tym, że nie ma na to jeszcze żadnych dowodów i trudno formalnie o cokolwiek oskarżyć Kiciaka. Kodur w 2802 odcinku „Barw szczęścia” postanowi zbliżyć się do ujawnienia zagadki, dlatego osobiście uda się pod dom rywala i zacznie grzebać w jego śmieciach. Mężczyzna przyłapie go na węszeniu. 

- Śledzisz mnie? Chyba nie powiesz mi, że to przypadek… - zacznie Kiciak, kiedy ujrzy komisarza pod swoim domem. - Wyobraź sobie, że ja też nie wierzę w przypadki. Krzysiek Starobielski. Mówi ci to coś? - ostro zagra Kodur, ale oczywiście mężczyzna uda, że nie ma o niczym pojęcia. - Ściemniasz! Był moim partnerem, aresztowaliśmy ciebie i twojego herbatnika. Mieliście zapas narkotyków na jakieś pół roku. Kojarzysz? - zapyta się Kodur. - Może tak, może nie… Wiesz, ja niektóre parszywe gęby wypieram z pamięci, ale jakoś twojej nie umiem - ostro skomentuje Kiciak. 

- Odgrażaliście się nam wtedy, a teraz Krzysiek nie żyje - Kodur postawi sprawę jasno w 2802 odcinku „Barw szczęścia”. - Nie mam z tym nic wspólnego. Wiadomo, trzeba było trochę pokrzyczeć, żeby w środowisku nie wyjść na mięczaków, ale teraz żyję spokojnie - wyzna mężczyzna, ale z jego postawy będzie dało się wywnioskować, że kpi sobie z ukochanego Renaty. 

Zdradzamy, że to dopiero początek problemów Kodura z Kiciakiem. Oczywistym jest, że mężczyzna ma wiele na sumieniu, chociaż gra niewiniątko. Niebawem w „Barwach szczęścia” dojdzie do szokujących wydarzeń. Kodur i Renata przestaną być bezpieczni, a Kiciak zacznie działać, w celu zniszczenia komisarza. 

Barwy szczęścia. Natalia nie zniesie rozstania z Cezarym! Zobaczy na zdjęciu jak zabawia się z Sofią
Najnowsze