Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2811: Bandyta Kiciak na tropie Kodura! Już nie tylko Renata i Marcin będą na jego celowniku - ZDJĘCIA

2023-04-20 10:24

W 2811 odcinku "Barw szczęścia" ludzie Kiciaka (Artur Ziółkowski) zaczną obserwować "Feel Good", przez co już nie tylko życie Renaty (Anna Mrozowska) i Marcina (Oskar Stoczyński) będzie zagrożone! Szczególnie, że inspektor ukryje ukochaną w bezpiecznym miejscu, a tym samym narazi osamotnioną Dominikę (Karolina Chapko) na zemstę bandyty. W 2811 odcinku "Barw szczęścia" Renata zacznie umierać ze strachu o przyjaciółkę, a Sebastian (Marek Krupski) nie pozwoli zostawić jej samej. Kowalski zacznie pracować z żoną, a gdy zostanie pilnie wezwany do klienta, to dojdzie do tragedii... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2811 - poniedziałek, 8.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2811 odcinku "Barw szczęścia" w otoczeniu Kodura już nikt nie będzie bezpieczny, gdyż Kiciak zarzuci swoje sidła nie tylko na inspektora i jego ukochaną, ale również ich przyjaciół! Wszystko przez to, że Marcin już dłużej nie pozwoli narażać życia ukochanej i postanowi wywieźć ją w bezpieczne miejsce w Bieszczadach, gdzie zaopiekuje się nią jego emerytowany przyjaciel. A to dlatego, że nie dość, że bandyci o mały włos nie rozjadą Renaty przed galerią, to jeszcze po udawanym rozstaniu z Marcinem, włamią się i splądrują jej mieszkanie! Wówczas kelnerka naprawdę zacznie się bać, w związku z czym inspektor zorganizuje jej ucieczkę. I słusznie, gdyż chwilę później w 2809 odcinku "Barw szczęścia" w "Feel Good" zjawi się Kiciak, który zacznie wypytywać Dominikę o Renatę, a pod jej nieobecność, to właśnie jej przyjaciółka stanie się głównym celem!

W 2810 odcinku "Barw szczęścia" Renata dowie się o wizycie Kiciaka w "Feel Good" i zacznie umierać ze strachu o Dominikę i Sebastiana! Ukochana Kodura będzie przekonana, że po jej zniknięciu jej przyjaciele również znajdą się na celowniku bandyty i wcale się nie pomyli, gdyż ludzie Kiciaka faktycznie zaczną obserwować lokal, a Kowalski zacznie obawiać się, że gangster może powrócić! Tym bardziej, że w międzyczasie inspektorowi uda się zatrzymać wspólnika bandyty, co tylko spotęguje złość Kiciaka! Dlatego w 2811 odcinku "Barw szczęścia" Sebastian nie pozwoli zostać ukochanej samej i zdecyduje się z nią pracować w "Feel Good". Oczywiście, Kowalski ucieszy się, że może osobiście chronić żonę, ale jego radość wcale nie potrwa długo!

Wszystko przez to, że w 2813 odcinku "Barw szczęścia" Sebastian zostanie pilnie wezwany do awarii u swojego najważniejszego klienta. Niestety, problemu nie uda się rozwiązać zdalnie, w związku z czym informatyk będzie musiał udać się na miejsce, a tym samym opuścić Dominikę. Oczywiście, Kowalski nie zgodzi się, aby żona została sama, dlatego skontaktuje się z Marcinem i poprosi przyjaciela, aby go zmienił. W 2813 odcinku "Barw szczęścia" Kodur przejmie wartę, ale nie zdoła uchronić Dominiki, ani ona jego, gdyż ludzie Kiciaka posuną się do podstępu! Bandyci wykorzystają chwilę nieuwagi kelnerki i odurzą inspektora narkotykami, po czym go porwą i doprowadzą wprost w ręce Kiciaka...

Barwy szczęścia. Zaskakująca przemiana Kodura. Pozbędzie się barki z miłości do Renaty
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze