Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2813: Przerażające porwanie Kodura! Ludzie Kiciaka odurzą Marcina narkotykami - ZDJĘCIA

2023-04-19 14:20

W 2813 odcinku "Barw szczęścia" Kiciak (Artur Ziółkowski) wreszcie dopadnie Kodura (Oskar Stoczyński), na którego jego ludzie zastawią pułapkę w "Feel Good". Mężczyźni rozdzielą się i gdy jeden z nich zajmie inspektora rozmową, to drugi wykorzysta nieuwagę Dominiki (Karolina Chapko) i wsypie podejrzany proszek do kawy Marcina. W 2813 odcinku "Barw szczęścia" Kodur nagle osunie się na nogach i nie będzie mógł złapać oddechu, a bandyci chwycą go za ramiona, po czym wyprowadzą z lokalu i wpakują do samochodu! Ludzie Kiciaka dowiozą Marcina wprost w ręce bandyty, który postanowi dokończyć dzieła! Czy mu się to uda? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2813 - środa, 10.05.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2813 odcinku "Barw szczęścia" Kiciak w końcu zrealizuje swój plan i dorwie Kodura, aby ostatecznie zemścić się za to, że przed laty inspektor wspólnie z jego partnerem Krzyśkiem Starobielskim wpakowali go do więzienia za narkotyki! Tym bardziej, że bandyta już zdąży pomścić kolegę Marcina, którego zwłoki odnajdą się właśnie pod jego barką, a teraz przyjdzie kolej na Kodura. Szczególnie, iż Kiciak osobiście zjawi się w "Feel Good" i dowie się o zniknięciu Renaty (Anna Mrozowska) i uzna, że to dobry moment, aby załatwić jej ukochanego. W 2813 odcinku "Barw szczęścia" ludzie bandyty zaczną obserwować lokal i wykorzystają moment, w którym Sebastian (Marek Krupski) wymieni się z Marcinem, aby mieć na oku Dominikę!

W 2813 odcinku "Barw szczęścia" jak podaje swiatseriali.interia.pl Kowalski zostanie wezwany do pilnej awarii u najważniejszego klienta, przez co poprosi Kodura, aby go zastąpił. Oczywiście, Marcin natychmiast zjawi się w "Feel Good", gdzie Dominika zaproponuje mu kawę, a także wykorzysta moment, gdy nie będzie zbyt wielu klientów, aby wypytać inspektora jak sobie radzi. Mimo iż Kodurowi ogromnie będzie brakować Renaty, to ważniejsze będzie dla niego to, że ukochana jest bezpieczna.

- Jak się czujesz? - zapyta Dominika.

- Ciężko mi bez Renaty, ale przynajmniej mam pewność, że jest bezpieczna - przyzna Marcin, po czym poprosi o kawałek szarlotki.

Wtedy w 2813 odcinku "Barw szczęścia" w "Feel Good" pojawi się podejrzany mężczyzna, który od razu zagai Kodura o Kiciaka! Nieznajomy poinformuje inspektora, że ma ciekawe wieści na temat bandyty i chętnie mu o nich opowie, ale na zewnątrz. Jednak w tym momencie w głowie Marcina zapali się czerwona lampka, gdyż inspektor wyczuje, że to może być podstęp! Kodur uzna, że powinien spławić "informatora", a już na pewno nie zostawać z nim sam na sam!

- Pogadamy? - zacznie, po czym na pytanie Kodura, czy się znają, odpowie - Wystarczy, że ja cię znam. Mogę dać ci cynk w sprawie przerzutu dragów, który kręci Kiciak... Nie jestem fanem Kiciaka. Podpadł mi... Wiem, że szukasz na niego haka...

- Możemy pogadać tutaj - Marcin postawi sprawę jasno, ale mężczyzna nie skorzysta z jego propozycji i uda obrażonego.

- Nie to nie. Sam sobie poradzę - prychnie, po czym opuści lokal.

W tym samym czasie w 2813 odcinku "Barw szczęścia" do baru podejdzie inny mężczyzna i zamówi sok. Gdy Dominika odwróci się po szklankę, to mężczyzna wykorzysta chwilę nieuwagi i dosypie do kawy Marcina podejrzany proszek. Niczego nieświadoma kelnerka poda ją Kodurowi, który po kilku minutach poczuje, że dzieje się z nim coś niedobrego. Inspektor wstanie, po czym natychmiast osunie się na nogach i nie upadnie tylko dlatego, że przytrzyma się stolika, ale z każdą chwilą będzie z nim coraz gorzej. Do tego stopnia, że Marcin zacznie mieć problemy z oddychaniem, co sprawi, że Dominika od razu chwyci po telefon i wybierze numer na pogotowie, ale inspektor zbagatelizuje swój stan!

- Nie trzeba. To na pewno tylko jakaś chwilowa słabość. Zaraz mi przejdzie - stwierdzi Kodur.

W tym momencie w 2813 odcinku "Barw szczęścia" w lokalu ponownie pojawi się mężczyzna, który dosypał narkotyki do kawy inspektora. Nieznajomy zaoferuje swoją pomoc i wspólnie z rzekomym informatorem wyprowadzą Marcina, ledwo trzymającego się na nogach, na świeże powietrze. Wówczas przed "Feel Good" z piskiem opon nadjedzie ogromny van, do którego mężczyźni wpakują Kodura i to na oczach Dominiki! Przerażona kelnerka natychmiast zadzwoni na policję, a bandyci przekażą inspektora w ręce żądnego zemsty Kiciaka!

- Wyprowadzimy pana na zewnątrz. Potrzebuje pan świeżego powietrza. Ja to znam. Często mam takie zawroty - powie, po czym zwróci się do Dominiki - A pani niech dzwoni po karetkę!

- Pozbądźcie się samochodu i zniknijcie - rozkaże bandytom Kiciak, po czym z uśmiechem na ustach zwróci się do nieprzytomnego Kodura - Mówiłem, że cię dopadnę!

Barwy szczęścia. Zaskakująca przemiana Kodura. Pozbędzie się barki z miłości do Renaty
Najnowsze