Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2796: Dominika ostrzeże Marka przed Stawickim! Nie uwierzy, że śmierć Anety to wypadek - ZDJĘCIA

2023-04-12 13:44

W 2796 odcinku "Barw szczęścia" śmierć Anety (Zofia Zborowska-Wrona) nie da Markowi (Marcin Perchuć) spokoju. Złoty za wszelką cenę postanowi dowiedzieć się jak zginęła jego narzeczona i w tym celu złoży Stawickiemu (Piotr Borowski) wizytę. Oczywiście, Zbyszek w 2796 odcinku "Barw szczęścia" odegra poruszające przedstawienie, ale nie wzbudzi tym zaufania Marka. I słusznie, gdyż Dominika (Karolina Chapko) ostrzeże go, że to bezwzględny manipulant, który umie podporządkować sobie ludzi, a szczególnie kobiety! Wówczas Złoty nie będzie miał już żadnych wątpliwości, że wypadek Anety to nie zbieg okoliczności! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2796 - środa, 12.04.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2796 odcinku "Barw szczęścia" Marek wciąż nie otrząśnie się po informacji o tragicznej śmierci Anety, o której dowiedział się na wieczorze kawalerskim Sebastiana (Marek Krupski), gdy zabawę niespodziewanie przerwał Stawicki. Złoty nie będzie mógł uwierzyć, że jego była narzeczona nie żyje i za wszelką cenę postara się dowiedzieć, co się stało, gdyż Kowalski powie mu jedynie, że zginęła w wypadku. Oczywiście, Marek sam zacznie szukać wieści newsów o dawnej partnerce, ale uzna, że najwięcej i tak dowie się u źródła, dlatego w 2796 odcinku "Barw szczęścia" złoży wizytę również Stawickiemu. Zbyszek odegra przed Markiem wielce zrozpaczonego wdowca i przyzna, że Aneta zginęła porażona prądem, gdy pod wpływem alkoholu suszyła włosy w wannie. Tyle, że Złoty nie do końca uwierzy w wersję Stawickiego i postanowi to sprawdzić!

W 2796 odcinku "Barw szczęścia" Marek zjawi się w "Feel Good" i poprosi Dominikę o chwilę rozmowy. Złoty opowie byłej partnerce Stawickiego o spotkaniu z jej kochankiem, ale jego przebieg wcale jej nie zdziwi!

- Rozmawiałem ze Stawickim, pytałem go o Anetę - zacznie Marek.

- Jak cię przyjął? - zaciekawi się Dominika.

- Wiesz co, był uprzejmy, wręcz czarujący... - przyzna Złoty, na co kelnerka wejdzie mu w słowo - Tak, on to potrafi...

Jednak w 2796 odcinku "Barw szczęścia" Marek przyzna Dominice, że nie wierzy w okoliczności śmierci Anety przedstawione przez Zbyszka. Tym bardziej, że doskonale znał swoją byłą narzeczoną i wiedział, że nie suszyłaby włosów w wannie i to pod wpływem alkoholu, ale postanowi zapytać o opinię również byłą partnerkę Stawickiego, która tylko utwierdzi go w jego podejrzeniach!

- Ale niewiele się dowiedziałem. Twierdzi, że Aneta mogła być pijana w tej wannie... Nie wiem, co o tym sądzisz? - zapyta Złoty.

- Ty powinieneś lepiej wiedzieć, ja jej właściwie nie znałam - zauważy.

- Ale jego znałeś - stwierdzi Marek.

- On jest... potrafi być uroczy, ale to bezwzględny typ. Podporządkowuje sobie ludzi, a szczególnie kobiety - wyzna Dominika.

Słowa Dominiki w 2796 odcinku "Barw szczęścia" aż zszokują Marka! Wówczas Złoty zrozumie, że ma do czynienia z nieobliczalnym tyranem, który byłby w stanie nawet zabić Dylską, gdyby ta nie chciała mu się podporządkować! A sam doskonale zda sobie sprawę z tego, że byłaby do tego zdolna!

- A z tobą też tak było? - dopyta.

- Potrafił mnie publicznie poniżać. Był bezwzględny. Nie znosił sprzeciwu. Był zazdrosny. Straszny człowiek - wymieni mu.

- Wybacz, nie wiedziałem - skwituje smutno.

Jeszcze w 2796 odcinku "Barw szczęścia" Marek umówi się na spotkanie z Marcinem (Oskar Stoczyński) i powie mu o swoich podejrzeniach względem Zbyszka! Złoty otwarcie przyzna, iż nie wierzy, że śmierć Anety była jedynie nieszczęśliwym wypadkiem i poprosi Kodura o interwencję w tej sprawie, gdyż postawi sobie za punkt honoru, aby wyjaśnić tą sprawę do końca. Szczególnie, gdy dowie się, że śledztwo zostało umorzone!

Barwy szczęścia. Pierwszy taniec Dominiki i Sebastiana. Poruszy wszystkich gości weselnych
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze