Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2788: Ostre starcie Agaty i Huberta. Nie puści dziecka z siostrą do USA! - ZDJĘCIA

2023-03-27 12:16

Agata (Natalia Zambrzycka) opowie się po stronie swojej szwagierki, która nie ma zamiaru wracać z USA do Polski. W 2788 odcinku "Barw szczęścia" Hubert (Marek Molak) będzie załamany słowami Klary (Olga Jankowska), bo ukochana telefonicznie przekaże mu, że dostała propozycję dalszej współpracy w Hollywood i nie wraca do kraju. Agata postanowi wspierać Klarę, co spotka się z wielkim oburzeniem brata. Hubert w 2788 odcinku "Barw szczęścia" zrozumie, że nie ma po swojej stronie już nikogo! Wywinie Agacie niezły numer!

"Barwy szczęścia" odcinek 2788 - czwartek, 30.3.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2788 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do ostrego starcia Agaty i Huberta. Wszystko przez telefon od Klary, która obwieści bliskim, że nie wraca z USA. Dostanie bowiem intratny kontrakt, który obejmuje pracę nad drugą częścią filmu, mimo iż pierwsza jest jeszcze w fazie produkcji. - (...) To znaczy, że ona jest bardzo dobra w tym co robi - oznajmi Agata w 2788 odcinku "Barw szczęścia", ale Hubert nie podzieli jej entuzjazmu i uzna, że żona zaniedbuje jego i Marysię (Nina Szumowska). Sytuacja zgęstnieje, kiedy Pyrka postanowi zadzwonić do żony raz jeszcze i jakoś załagodzić sytuację. Wyjdzie dokładnie odwrotnie, bo dojdzie do koszmarnej kłótni i wybuchu złości. Pyrka poczuje się kompletnie bezsilny, a to jeszcze nie koniec.

Hubert zrobi na złość Agacie w 2788 odcinku "Barw szczęścia". Zemści się na siostrze za Klarę

Pyrka tak się wścieknie na Klarę, że postanowi bojkotować pomysł wyjazdu Marysi do USA. Wcześniej ustalili z Agatą, że siostra zabierze bratanicę do Klary, poleci z nią samolotem i pozwoli się spotkać z mamą. Wszystko było ustalone, a dziewczynka miała nawet zapakowane rzeczy do walizki. Kiedy w 2788 odcinku "Barw szczęścia" Agata wejdzie do domu, zauważy rozłożone rzeczy dziecka na stoliku. - A czemu tu są rzeczy Marysi? - zapyta zdziwiona dziewczyna. - Bo Marysia nigdzie nie jedzie - oznajmi twardo Hubert w 2788 odcinku "Barw szczęścia". - Słucham? Hubert, ty zwariowałeś? - nie będzie dowierzać Agata. - Nie puszczę jej, jeżeli jest ryzyko, że jej nigdy więcej nie zobaczę - powie stanowczo Pyrka, a Agata oniemieje. 

Tą decyzją Hubert w 2788 odcinku "Barw szczęścia" pokrzyżuje plany wszystkich. Sam podejmie decyzję o tym, że Marysia nie może wylecieć do USA, mimo iż znajdzie się pod opieką siostry. Klara tak zdenerwuje męża, że ten postanowi zrobić wszystkim na złość. Z drugiej strony Hubert może mieć część racji w tym, że Klara kombinuje za jego plecami i nie wiadomo, czy naprawdę nie zatrzymałaby dziecka u siebie w USA na zawsze. Na powrót Klary Hubert raczej się nie doczeka...

Barwy szczęścia, odcinek 2785: Ostatnie przygotowania do ślubu Dominiki i Sebastiana
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze