Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2788: Kasia i Łukasz wyjdą na cwanych oszustów. Wszyscy się od nich odwrócą - ZDJĘCIA

2023-03-31 8:45

Kasia (Katarzyna Glinka) i Łukasz w 2788 odcinku "Barw szczęścia" wyjdą na niesłownych oszustów! Wszystko przez inwestycję we Włoszech, którą zajmuje się Anita (Karolina Porcari). Sadowscy rekomendowali znajomym zainwestowanie pieniędzy, a na jaw wyszło, że budowa za granicą to jeden wielki przekręt. Szkoda tylko, że Kasia i Łukasz w 2788 odcinku "Barw szczęścia" zostaną obarczeni winą za postępowanie złodziejki Anity i narobią sobie wrogów! Wyjdą na oszustów, ale to jeszcze wcale nie koniec.

"Barwy szczęścia" odcinek 2788 - czwartek, 30.3.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2788 odcinku "Barw szczęścia" znajomi odwrócą się od Kasi i Łukasza, bo ci wyjdą na oszustów przez krętaczkę Anitę. Sadowscy polecili bliskim inwestycję pieniędzy w budowę apartamentów we Włoszech, czym miała zajmować się Anita. Złodziejka jednak oszukała wszystkich, a baty zbiorą za to Kasia i Łukasz. Iza Małek (Agnieszka Warchulska) znajdzie się w kłopotach finansowych, czego zresztą nie omieszkała wytknąć Kasi w ostrej wymianie zdań. Oszukany został także Wangel (Marek Kałużyński), który stracił zaufanie do Łukasza. Małżeństwo znajdzie się w potrzasku, bo sami też zainwestowali pieniądze w budowę apartamentów, które nigdy nie powstaną. 

Kasia i Łukasz w 2788 odcinku "Barw szczęścia" wyjdą na niesłownych. Wpędzą bliskich w kłopoty!

Kasia nie wybaczy sobie, że dała się nabrać na przekręt Anity i wciągnęła w to bliskich. Dowie się, że sytuacja Izy jest tak zła, że kobieta musi sprzedać swój samochód. - Jak ona mogła! Jak? Ja uwierzyłam w te bajki o złamanym sercu, a przecież ona od początku chciała nas oszukać - wybuchnie Kasia w 2788 odcinku "Barw szczęścia". - Gdybym nie była taka naiwna, Iza nie musiałaby teraz sprzedawać auta - wytknie Kasia, a Łukasz bardzo się zdziwi, że Małek pozbywa się pojazdu. 

- Tak! Straciła wszystkie pieniądze przeze mnie! Nie chce mojej pomocy... Rozumiesz? Nie ufa mi! Osobiście mi to powiedziała - załka załamana Kasia, a dziennikarz obieca, że spróbuje dotrzeć do Izy i wyjaśnić jej, że nie nie mieli z tą sprawą nic wspólnego. - Mieliśmy! Po tym wszystkim jeszcze pozwoliłam jej tu mieszkać! - wybuchnie załamana Kasia, która nie przeżyje faktu, że straciła zaufanie osób wokół siebie. 

Kasia i Łukasz znajdą się w patowej sytuacji, a oszustka Anita póki co nie odpowie za krzywdy wyrządzone Sadowskim i nie tylko. Niestety odzyskanie zaufania bliskich trochę potrwa...

Barwy szczęścia. Oszukana Iza oskarży Kasię, że była w zmowie z Anitą!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze