Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2786: Oszukana Iza oskarży Kasię, że była w zmowie z Anitą! To nie przypadek, że kupi teraz dom? - WIDEO

2023-03-28 12:19

W 2786 odcinku "Barw szczęścia" Iza Małek (Agnieszka Warchulska) nie daruje Kasi (Katarzyna Glinka), że namówiła ją na interesy z Anitą (Karolina Porcari), która okazała się oszustką i złodziejką! Między przyjaciółkami dojdzie do ostrej awantury, podczas której Iza oskarży Kasię, że działała w zmowie z Anitą, że ona straciła wszystkie oszczędności na inwestycji w apartament na Sycylii, a Sadowska razem z Łukaszem (Michał Rolnicki) dziwnym trafem właśnie teraz kupuje dom poza miastem. Oskarżenia Izy w 2786 odcinku "Barw szczęścia" bardzo zabolą Kasię, która choć nie będzie miała sobie nic do zarzucenia, poczuje się winna. Jak to wpłynie na ich relacje? Zobacz WIDEO z "Barw szczęścia" i poznaj szczegóły.

"Barwy szczęścia" odcinek 2786 - wtorek, 28.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Spory szok w 2786 odcinku "Barw szczęścia" przeżyje Iza Małek na wieść, że po przekręcie Anity jak gdyby nigdy nic Kasi i Łukasz planują kupno domu poza miastem. Matka Paulinki (Lena Jastrzębska), córki Sadowskiego, zarzuci Kasi, że za oszustwem jej przyjaciółki kryje się coś więcej, że nie bez powodu ona i Łukasz nie ucierpieli przez Anitę. Jakiś czas temu właśnie Kasia namawiała Izę na interes z Anitą, która okradnie Małek ze wszystkich oszczędności. Oszukana Iza w 2786 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do wniosku, że Kasia miała w tym spory udział. - Kiedy zamierzałaś mi to powiedzieć? Przez przypadek dowiedziałam się od Paulinki, że będziecie inwestować w dom, w którym ostatnio urządzaliście sobie piknik z dzieciakami!

- To taka luźna propozycja. Nie rozumiem dlaczego cię to złości... - Kasia początkowo w 2786 odcinku "Barw szczęścia" nie będzie wiedziała dlaczego Iza tak nerwowo reaguje. Jednak Małek szybko jej "wyjaśni", że chodzi o przekręt Anity z kupnem apartamentu na Sycylii. - Naprawdę?! Ja topię oszczędności w jakiejś złodziejskiej inwestycji, a wy, jakby nigdy nic, wijecie sobie nowe, rodzinne gniazdko!

- Iza, ile razy mówiłam ci, że myśmy z tą inwestycją nie mieli nic wspólnego...

- Nic wspólnego, nic nie wiedzieliście! Słyszałam to wiele razy!

- Myślałam, że mi wierzysz? - Kasia spróbuje przekonać Izę, że Anita oszukała także ją, że działała tylko ze swoim włoskim wspólnikiem, Alessandro, że ani ona, ani Łukasz nie podsuwali oszustce klientów. Coraz bardziej wściekła Iza w 2786 odcinku "Barw szczęścia" dojdzie do wniosku, że dowody przemawiają przeciwko Sadowskim. 

- Wierzyłam, jak jakaś idiotka, ale teraz zaczynam mieć wątpliwości!  Staram się zrozumieć! Namawiacie ludzi, żeby robili interes z osobą, którą właśnie wczoraj zatrzymała policja! Sami w ten układ nie wchodzicie i nagle dziwnym trafem nowa inwestycja, duża, w dom... Tak?

- Ale to nie jest na razie żadna inwestycja! Taki luźny pomysł, przypadek!

- Bardzo dziwny moim zdaniem!

- Ok, ja naprawdę rozumiem, że jesteś zła i rozżalona...

- I kompletnie spłukana!

- To też rozumiem, ale naprawdę nie mieliśmy z tym nic wspólnego. Poza tym mi się Sycylia nadal źle kojarzy. Ja nie chciałabym tam...

- Jasne, teraz kolej na twoją ckliwą historyjkę o traumie po trzęsieniu ziemi. To się zawsze sprawdza! Kasia weszłam w ten interes, tylko dlatego, że wam zaufałam i zostałam z niczym! Wam układa się wspaniale, macie plany, jest cudownie! A ja straciłam wszystko! - zarzuci Iza Kasi, a jej oskarżenia w 2786 odcinku "Barw szczęścia" sprawią, że Sadowska poczuje się winna. Gdyby tak głupio nie uwierzyła Anicie, która w przeszłości nie raz ją wystawiła, to teraz Iza nie zostałaby z niczym.

Barwy szczęścia. Oszukana Iza oskarży Kasię, że była w zmowie z Anitą!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze