Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2778: Niezwykły gest Bogusi wobec Mirka! Tak na zawsze pojedna się z wnukiem? - ZDJĘCIA

2023-02-27 13:47

W 2778 odcinku "Barw szczęścia" Bogusia (Halina Bednarz) za wszelką cenę postara się udowodnić Mirkowi (Oliwer Kozłowski), że się zmieniła i raz na zawsze skończyła z nałogiem, przez który wspólnie z Luizą (Julia Zielińska) trafili do domu dziecka. Matka Damiana (Michał Lesień-Głowacki) przekona do siebie wnuka, gdy odmówi wspólnego picia alkoholu z dawnymi znajomymi, ale w 2778 odcinku "Barw szczęścia" wkupi się w jego łaski już na dobre! Babcia Mirka zdecyduje się na zaskakujący krok, dzięki któremu już na zawsze się z nim pojedna? Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2778 - czwartek, 16.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2778 odcinku "Barw szczęścia" matka Damiana nie spocznie, póki nie udowodni wszystkim, że naprawdę się zmieniła. Bogusia niespodziewanie zjawi się w mieszkaniu Wójcika i poinformuje syna, że właśnie wyszła z odwyku i chwilowo nie ma się, gdzie podziać. Jednak Damian wcale nie będzie taki pewien, czy jego matka na pewno skończyła z nałogiem, który zniszczył im życie i doprowadził do tego, że Luiza i Mirek trafili do domu dziecka. Wójcik zdecydował się dać Bogusi szansie i pozwolił jej u siebie zostać, co kompletnie nie spodobało się Mirkowi, który nie mógł darować ojcu, że stanął po jej stronie. Wzburzony nastolatek postanowił wyprowadzić się od Damiana, ale w 2776 odcinku "Barw szczęścia" wróci, gdy na własne oczy zobaczy jak jego babcia odmawia picia alkoholu w towarzystwie dawnych znajomych!

Jednak Bogusia w 2778 odcinku "Barw szczęścia" na tym nie poprzestanie i za wszelką cenę postara się przekonać do siebie wnuka. Damian postanowi pomóc matce w poszukiwaniu pracy, ale Dominika (Karolina Chapko) wpadnie na lepszy pomysł i zasugeruje Wójcikowi, aby zatrudnił Bogusię u siebie. Kelnerka uzna, że Wójcikowa mogłaby sprzątać remontowane przez niego lokale, z kolei Beata (Ania Jancia) doda, że jej działalność można by jeszcze rozszerzyć o jej szkołę. Ale w 2778 odcinku "Barw szczęścia" babcia Luizy i Mirka zdecyduje się na coś jeszcze!

W 2778 odcinku "Barw szczęścia" Bogusia wyrwie się z domu wczesnym rankiem i zajdzie do pobliskiego lombardu. Matka Damiana zastawi tam swój pierścionek, a otrzymane pieniądze przekaże wnukowi na naprawdę telefonu. Wójcik będzie poruszony gestem swojej matki i ogromnie ucieszy się, że zbliżyła się do jego syna. Jednak Mirek w 2778 odcinku "Barw szczęścia" niewiele zrobi sobie z ruchu babci i przeznaczy pieniądze od niej na zupełnie inny cel! Damian przyłapie syna na piciu alkoholu i od razu postanowi uświadomić Mirka, czym jest nałóg i jak łatwo stracić nad sobą kontrolę, będąc w jego szponach...

Barwy szczęścia, odcinek 2741: Poważne kłopoty Damiana. Żabcia znajdzie się w poważnym niebezpieczeńst
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze