Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2774: Nagły powrót matki Damiana wstrząśnie Wójcikami! Nie uwierzą w przemianę alkoholiczki - ZDJĘCIA

2023-02-16 13:15

W 2773 odcinku "Barw szczęścia" w mieszkaniu Damiana (Michał Lesień-Głowacki) niespodziewanie pojawi się jego matka alkoholiczka, przez którą Luiza (Julia Zielińska) i Mirek (Oliwer Kozłowski) trafili do domu dziecka. Bogusia (Halina Bednarz) oświadczy synowi, że właśnie wyszła z odwyku i chwilowo nie ma się gdzie podziać, ale Wójcik wcale nie ucieszy się z jej wizyty. I to nie tylko dlatego, że przerwie jego gorący seks z Beatą (Anita Jancia), ale przede wszystkim, że w 2774 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w piątek 10.03.2023 o 20.10 w TVP2) nie uwierzy w jej przemianę tak samo jak jego dzieci! Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2774 - piątek, 10.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2774 odcinku "Barw szczęścia" rodzina Wójcików zbyt długo nie zazna szczęścia. Wydawało się, że po rozprawieniu się z nieuczciwym Koralowem (Paweł Okraska) i pełnym zaakceptowaniu Aro (Martin Bogdan) przez Damiana, który nawet zgodził się, aby Luiza wspólnie z nim zamieszkała w squacie nic złego nie spadnie na Wójcików. Tym bardziej, że również i Damianowi zacznie się układać, gdy na jego drodze przypadkiem pojawi się Beata, która od razu przypadnie mu do gustu! Para szybko wyląduje w łóżku, gdzie połączy ich gorący seks, a już chwilę później przyjdzie im stanąć na ślubnym kobiercu, ale póki co jako goście na ślubie Dominiki (Karolina Chapko) i Sebastiana (Marek Krupski). Jednak w 2773 odcinku "Barw szczęścia" wszystko się zmieni, gdy w drzwiach mieszkania Damiana stanie jego matka, przez której uzależnienie od alkoholu również i syn popadł w nałóg, z kolei wnuki trafiły do domu dziecka!

W 2773 odcinku "Barw szczęścia" namiętny seks Beaty i Damiana przerwie dzwonek do drzwi. Oczywiście, Wójcik nie będzie zadowolony, że ktoś przerwa mu miłe chwile z ukochaną, jednak, gdy w końcu pójdzie otworzyć zdenerwuje się jeszcze bardziej, gdyż po drugiej stronie spotka swoją matkę! Damian będzie zszokowany niespodziewaną wizytą Bogusi, która oznajmi mu, że dopiero co wyszła z odwyku i chwilowo nie ma się gdzie podziać. Oczywiście, kobieta będzie liczyła na to, że syn pozwoli jej u niej zostać, jednak Damian w 2774 odcinku "Barw szczęścia" wcale nie będzie ku temu chętny i to nie tylko ze względu na Beatę, ale przede wszystkim tego, że nie uwierzy w jej nagłą przemianę!

W 2774 odcinku "Barw szczęścia" Damian otwarcie przyzna matce, że jej nie ufa i ma ogromne obawy, że w każdej chwili może go okraść, aby kupić sobie alkohol, który zniszczył życie całej ich rodzinie. Oczywiście, Bogusia zacznie go zapewniać, że skończyła z nałogiem na dobre i chce naprawić swoje błędy, ale to wcale nie przekona Wójcika. Tym bardziej, że w 2774 odcinku "Barw szczęścia" z wizyty babci również nie ucieszą się ani Mirek, ani Luiza, mimo iż Bogusia za wszelką cenę będzie chciała pokazać im, że jest inaczej i przygotuje nawet dla nich rodzinny obiad, o którym wcześniej mogliby jedynie pomarzyć. Czy pod jego wpływem zmienią zdanie i dadzą Bogusi jeszcze jedną szansę? Tego dowiemy się już niebawem!

Barwy szczęścia, odcinek 2741: Poważne kłopoty Damiana. Żabcia znajdzie się w poważnym niebezpieczeńst
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze