Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2749: Chowański uratuje Damiana! Tak Artur załatwi oszusta Koralowa – ZDJĘCIA

2023-01-13 9:07

W 2749 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w czwartek 2.02.2023 o 20.10 w TVP2) koszmar Damiana (Michał Lesień-Głowacki) wreszcie się skończy, gdy do akcji wkroczy Artur (Jacek Rozenek). Chowański wybierze się na spotkanie z Koralowem (Paweł Okraska), w czasie, którego zada biznesmenowi niewygodne pytanie dotyczące Wójcika. Wówczas w 2749 odcinku "Barw szczęścia" kłamstwo mężczyzny wyjdzie na jaw, a Artur zmusi oszusta do spłaty swojego długu. Szczęśliwy Damian w końcu odzyska pieniądze i święty spokój i zaprosi najbliższych na wspólne świętowanie! Zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2749 - czwartek, 2.02.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2749 odcinku "Barw szczęścia" Damian wreszcie rozprawi się z oszustem Koralowem i odzyska swoje pieniądze. Przypomnijmy, że biznesmen zatrudni firmę Wójcika do remontu swojej posiadłości, ale nie będzie chciał zapłacić fachowcom za wykonaną pracę. Mężczyzna będzie opóźniał się z przelewem, aż w końcu w ogóle nie zapłaci Damianowi i Aro (Martin Bogdan) za robotę, gdyż uzna, że dopuścili się zmian w projekcie, na które on się nie zgadzał. Oczywiście, nie będzie to miało pokrycia z rzeczywistością, w związku z czym Wójcik wkroczy na drogę prawną i zwróci się o pomoc do Natalii (Maria Dejmek). Wówczas między Damianem a Koralowem wybuchnie wojna, w czasie której nieuczciwy klient nie tylko zacznie grozić Wójcikowi, ale również oczerni go w Internecie i narazi na jeszcze większe straty, do czasu aż sprawą w 2749 odcinku "Barw szczęścia" nie zajmie się Chowański.

W 2749 odcinku "Barw szczęścia" Damian nie zostanie ze swoim problemem sam! W pomoc Wójcikowi włączą się Żabcia (Hanna Klepacka), która zatrudni się u Koralowa i zdobędzie dowody na to, że biznesmen kłamie w sprawie Damiana, a także Łukasz (Michał Rolnicki), który opublikuje w „Szoku” materiał dotyczący zemsty Doleckiego (Dariusz Niebudek), z którym Koralow będzie w zmowie. Oczywiście, oboje będą mieli z tego powodu nieprzyjemności, gdyż po odkryciu prawdy biznesmen zacznie grozić również im, ale to nie powstrzyma bliskich Damiana! W 2748 odcinku "Barw szczęścia" pomocną dłoń w kierunku szefa wyciągnie również Aro, który wspólnie z Luizą (Julia Zielińska) zamieszczą w Internecie negatywne opinie na temat firmy Koralowa. Co więcej, współpracownik Wójcika wybierze się na spotkanie biznesmena z klientami i zacznie przekonywać wszystkich, że mają do czynienia z oszustem! Oczywiście, Koralow wyrzuci chłopaka z sali, a ten w ramach zemsty przebije jeszcze opony w jego aucie, czego Damian nie pochwali, ale w środku będzie mu bardzo wdzięczny!

Jednak w 2749 odcinku "Barw szczęścia" koszmar Damiana wreszcie dobiegnie końca, dzięki pomocy Artura! Chowański, tak jak Aro, wybierze się na spotkanie Koralowa z jego biznesowymi klientami, ale przyjmie zupełnie inną taktykę niż nastolatek! Artur wcieli się w rolę biznesmena, którym do niedawna jeszcze sam był i publicznie zada mężczyźnie niewygodne pytanie, dotyczące jego konfliktu z Damianem. Wówczas oszustwo Koralowa wyjdzie na jaw, a Chowański zmusi nieuczciwego klienta, aby spłacił swój dług w stosunku Wójcika. Przyciśnięty do muru biznesmen w 2749 odcinku "Barw szczęścia" w końcu wykona zaległy przelew, a Damian otrzyma należne mu pieniądze! Szczęśliwy Wójcik nie będzie mógł uwierzyć, że jego koszmar się skończył i postanowi solidnie odwdzięczyć się swoim najbliższym, których zaprosi na wspólne świętowanie zwycięstwa w sqaucie, zamieszkałym przez Aro i Artura! Wtedy Damian wreszcie zaakceptuje wybranka córki, który ogromnie zyska w jego oczach, a także będzie mocno wdzięczny Chowańskiemu za przejrzenie oszusta!

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Renaty i Kodura! Zabierze ją w zaskakujące miejsce
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze