Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2741: Żabcia w poważnym niebezpieczeństwie! Pomoc Damianowi skończy się tragicznie – ZDJĘCIA

2023-01-12 14:11

W 2741 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w poniedziałek 23.01.2023 o 20.10 w TVP2) Żabcia (Hanna Klepacka) słono zapłaci za pomoc Damianowi (Michał Lesień-Głowacki)! W "Szoku" pojawi się artykuł o zemście Doleckiego (Dariusz Niebudek) i Koralowa (Paweł Okraska) na Wójciku, po którym nieuczciwy klient zacznie grozić nie tylko Damianowi, ale również Łukaszowi (Michał Rolnicki) i Ani, która dostarczy niezbitych dowodów na jego oszustwo. W 2741 odcinku "Barw szczęścia" Żabcia odbierze przerażający telefon i znajdzie się niebezpieczeństwie, a Vincenzo (Alessandro Curti) oszaleje ze strachu o swoją ukochaną! Zobaczcie to koniecznie w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2741 - poniedziałek, 23.01.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2741 odcinku "Barw szczęścia" Żabcia zapłaci najwyższą cenę za chęć pomocy Damianowi, który padnie ofiarą nieuczciwego klienta. Koralow zatrudni firmę Wójcika do remontu swojej posiadłości, ale nie będzie chciał zapłacić fachowcom za ich pracę. Mężczyzna będzie opóźniał przelew, aż w końcu da Damianowi jasno do zrozumienia, że mu nie zapłaci, gdyż dopuścił się zmian w projekcie, na które on rzekomo nie wyraził zgody. Oczywiście, będzie to wszystko jedną wielką nieprawdą, w związku z czym Wójcik pójdzie z Koralowem na wojnę! Damian zgłosi się o pomoc do Natalii (Maria Dejmek), która wyśle do mężczyzny odpowiednie pismo, które tak rozwścieczy nieuczciwego klienta, że nie dość, że zacznie grozić Damianowi, to jeszcze publicznie oczerni jego firmę w Internecie, przez co Wójcik zacznie tracić klientów. Wtedy pomocną dłoń w kierunku swojego byłego wyciągnie Ania, ale w 2741 odcinku "Barw szczęścia" będzie to miało dla niej fatalne skutki!

W 2741 odcinku "Barw szczęścia" Żabcia znajdzie się niebezpieczeństwie, gdy Koralow odkryje, że została szpiegiem Damiana. Zdradzamy, że Ania zatrudni się u mężczyzny w charakterze sprzątaczki i zdobędzie niezbite dowody na to, że mężczyzna oszukał Wójcika, gdyż wykonał swoją pracę bardzo dobrze. Oczywiście, Żabcia nagra całą rozmowę z nieuczciwym klientem i przekaże wideo Damianowi, a wkrótce cała sprawa trafi na okładkę "Szoku". Wszystko przez to, że wyjdzie na jaw, iż Koralow jest w zmowie z Doleckim (Dariusz Niebudek), który w ten sposób mści się na Wójciku za zbyt niską karę dla Luizy (Julia Zielińska) za wypuszczenie norek z jego hodowli! W 2741 odcinku "Barw szczęścia" w "Szoku" pojawi się artykuł, szkalujący Doleckiego i Koralowa, po którym nieuczciwy klient zacznie grozić już nie tylko Wójcikowi, ale i Sadowskiemu i Ani!

W 2741 odcinku "Barw szczęścia" Ania odbierze dramatyczny telefon, po którym Vincenzo ogromnie zmartwi się o swoją ukochaną. Sycylijczyk zda sobie sprawę, że Ania znalazła się w poważnym niebezpieczeństwie i nie będzie wiedział, co począć. Na szczęście, bliscy Damiana tak tego nie zostawią i włączą się w pomoc. W 2741 odcinku "Barw szczęścia" Luiza odkryje, że Dolecki działa na szkodę jej ojca i wspólnie z Aro (Martin Bogdan) postanowią zareagować. O całej aferze dowie się również Renata (Ania Mrozowska), która poprosi Kodura (Oskar Stoczyński), aby zajął się tą sprawą. Jednak ostatecznie z oszustem rozprawi się Artur Chowański (Jacek Rozenek), dzięki czemu koszmar Damiana wreszcie się skończy, a Żabcia i Łukasz będą mogli odetchnąć z ulgą!

Barwy szczęścia. Pierwsza randka Renaty i Kodura! Zabierze ją w zaskakujące miejsce
Najnowsze