Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2772: Szalony seks Damiana i Beaty skończy się szybkim ślubem - ZDJĘCIA

2023-02-16 9:09

W 2772 odcinku "Barw szczęścia" (emisja w środę 8.03.2023 o 20.10 w TVP2) Damian (Michał Lesień-Głowacki) zaprosi na randkę Beatę (Anita Jancia), która wpadnie mu w oko od pierwszego wejrzenia, a z każdym kolejnym spotkaniem będzie tylko zyskiwać w jego oczach. Wspólna kolacja szybko przerodzi się w coś więcej i zakończy się namiętnym seksem w łóżku Wójcika! Jednak w 2772 odcinku "Barw szczęścia" relacja Saganowskiej i Damiana nabierze takiego rozpędu, że zakończy się na ślubnym kobiercu! Przekonajcie się, jak do tego dojdzie i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2772 - środa, 8.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Relacja Beaty i Damiana zacznie się zupełnie przypadkiem w 2770 odcinku "Barw szczęścia", gdy Wójcik pomoże Saganowskiej uporać się z awarią w kuchni. Jak podaje swiatseriali.interia.pl Beata wpadnie do "Feel Good" i zacznie wypytywać Żabcię (Hanna Klepacka) o dozorcę, który pomoże zakręcić jej wodę w całym budynku, bo inaczej zaleje ona mieszkanie, którym się opiekuje. Przypadek sprawi, że wtedy w lokalu obecny będzie Damian, który od razu zaoferuje swoją pomoc, dzięki czemu awarię szybko uda się zażegnać. Tym bardziej, że Saganowska również będzie znała się na robocie, czym ogromnie zapunktuje u Wójcika w 2770 odcinku "Barw szczęścia" i wzbudzi jego podziw!

Wtedy w 2770 odcinku "Barw szczęścia" między Damianem a Beatą nawiąże się krótka rozmowa, w czasie której Wójcikowi uda dowiedzieć się, że nauczycielka także jest samotna, co ogromnie go zszokuje!

- Samotna? Patrząc na ciebie... Przepraszam, zagalopowałem się - zacznie Damian, ale zawstydzenie odbierze mu mowę.

- Po prostu jakoś do tej pory nie układało mi się z mężczyznami. Po paru próbach dałam sobie spokój. Skupiłam się na dziecku. I na sobie - wyjaśni mu.

- Witaj w klubie. Ja też próbowałem ułożyć sobie z kimś życie, aż w końcu skupiłem się na dzieciakach - przyzna Wójcik.

Oczywiście, Damian w 2770 odcinku "Barw szczęścia" nie weźmie od Beaty żadnych pieniędzy, ale Saganowska w ramach podziękowania zaprosi go na wspólny lunch do "Feel Good". Niestety, miłe chwile przerwie telefon od klienta Wójcika, który w pośpiechu zabierze ze stolika nieswój telefon, co jednak będzie dobrą okazją do ponownego spotkania i jeszcze jednego, które nastąpi kilka dni później i okaże się kluczowe dla ich dalszej relacji!

- W sumie to nawet fajnie, że pomyliśmy te telefony. Jest okazja jeszcze raz się zobaczyć - ucieszy się Saganowska.

W 2771 odcinku "Barw szczęścia" Beata ponownie natknie się na Damiana, ale tym razem w pracy. Wójcik zjawi się w szkole na wezwanie Gabrysi Niedzielskiej (Marta Juras), a przy okazji naprawi półkę na rzutnik w pracowni chemicznej i już nie przepuści okazji, aby umówić się z Saganowską na prawdziwą randkę, na którą nauczycielka oczywiście się zgodzi!

- Kolacja? Dziś? - zaproponuje Wójcik.

- Dobrze - zgodzi się Saganowska, po czym Damian niespodziewanie przyciągnie ją do siebie i namiętnie pocałuje, a gdy poczuje, że nauczycielka odwzajemnia pocałunek natychmiast przerwie i przeprosi za swoje zachowanie, ale dla Beaty to nie będzie żaden problem!

Chwilę później Beata i Damian wylądują razem w łóżku, gdzie połączy ich namiętny seks, a po wspólnie spędzonej nocy w 2772 odcinku "Barw szczęścia" Wójcik otrzyma zaproszenie na ślub od Dominiki (Karolina Chapko) i Sebastiana (Marek Krupski), na który zdecyduje się wybrać z nową wybranką!

Barwy szczęścia, odcinek 2741: Poważne kłopoty Damiana. Żabcia znajdzie się w poważnym niebezpieczeńst
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze