Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2775: Damian straci syna! Mirek wyprowadzi się od ojca po powrocie babci - ZDJĘCIA

2023-02-25 9:26

W 2775 odcinku "Barw szczęścia" Damian (Michał Lesień-Głowacki) straci drugie dziecko! Tuż po tym jak Luiza (Julia Zielińska) osiągnie pełnoletność i wyprowadzi się do swojego chłopaka Aro (Martin Bogdan), w ślady siostry pójdzie Mirek (Oliwier Kozłowski). Jednak okoliczności ucieczki syna Wójcika będą o wiele bardziej dramatyczne. W 2775 odcinku "Barw szczęścia" Mirek nie daruje Damianowi, że stanął po stronie Bogusi (Halina Bednarz) i przyjął pod swój dach babcię, przez którą kiedyś oboje z Luizą trafili do domu dziecka i również od niego odejdzie... Koniecznie poznajcie szczegóły i zobaczcie to w naszej GALERII ZDJĘĆ!

"Barwy szczęścia" odcinek 2775 - poniedziałek, 13.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Powrót Bogusi w 2773 odcinku "Barw szczęścia" wstrząśnie nie tylko Damianem, któremu matka przerwie intymne chwile z Beatą (Anita Jancia), ale przede wszystkim jego dziećmi. Nie ma się co dziwić w końcu w przeszłości Wójcikowa była uzależniona od alkoholu, a w swój nałóg wciągnęła również syna, przez co Luiza i Mirek trafili do domu dziecka. Jednak Wójcik wreszcie postanowił skończyć z dawnym życiem i poszedł na odwyk, dzięku czemu udało mu się odzyskać dzieci i stworzyć im prawdziwy dom, którego nigdy nie mieli. Dlatego niespodziewane pojawienie się Bogusi w 2773 odcinku "Barw szczęścia" zaburzy wszystko. Co prawda, matka oświadczy Damianowi, że ona również właśnie wyszła z odwyku i chwilowo nie ma się, gdzie podziać, ale początkowo ani Wójcik, ani jego dzieci nie uwierzą w przemianę Bogusi!

W 2774 odcinku "Barw szczęścia" Damian oświadczy matce, że nie ma do niej zaufania i obawia się, że jest w stanie go okraść, aby kupić sobie alkohol. Oczywiście, Bogusia zapewni syna, że już dawno skończyła z nałogiem, więc nie ma się o co martwić, jednak tym wyznaniem wcale nie rozwieje wątpliwości syna. Tym bardziej, że Mirek także nie nie ucieszy się z wizyty babci, ani nie uwierzy, że już nie pije. Mimo to w 2774 odcinku "Barw szczęścia" Bogusia za wszelką cenę będzie starała się udowodnić najbliższym swoją przemianę i w tym celu przygotuje nawet dla nich rodzinny posiłek, o którym kiedyś mogli jedynie pomarzyć. Na wspólnym obiedzie pojawi się również Luiza, która tak jak Mirek wcale nie będzie skakać z radości z powodu powrotu kobiety, przez którą kiedyś razem z bratem trafili do domu dziecka...

Rodzinnym obiadem w 2775 odcinku "Barw szczęścia" Bogusia wkupi się w łaski syna, który stanie po jej stronie i pozwoli matce się u nich zatrzymać. Oczywiście, Mirek nie pochwali decyzji ojca i da mu jasno do zrozumienia, że on nie ma zamiaru mieszkać z alkoholiczką, ale Wójcik nie zmieni zdania w tej kwestii. Tym samym w 2775 odcinku "Barw szczęścia" Damian straci drugie dziecko, gdyż Mirek także postanowi się od niego wyprowadzić tak jak wcześniej po swoich 18. urodzinach uczyniła to Luiza. Młody Wójcik postanowi przenieść się do siostry na czas obecności babci, pokazując Bogusi jasno na białym, że nie jest mile widziana w ich mieszkaniu. Zdradzamy, że Mirek jednak szybko zmieni zdanie, gdy zobaczy jak jego babcia odmawia picia alkoholu z dawnymi znajomymi! Wówczas wnuczek zdecyduje się jej dać szansę i wróci do domu, gdzie Bogusia kolejny raz udowodni mu, że wcale nie żartowała!

Barwy szczęścia, odcinek 2741: Poważne kłopoty Damiana. Żabcia znajdzie się w poważnym niebezpieczeńst
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze