Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2778: Flirt Oliwki i Kępskiego rozkręci się na całego! Szybko zapomni o Iwonie - ZDJĘCIA

2023-03-16 20:00

To przeczuwali wszyscy! W 2778 odcinku "Barw szczęścia" flirt Oliwki (Wiktoria Gąsiewska) i Tomasza (Jakub Sokołowski) rozpocznie się na dobre. Kępski będzie oficjalnie wolny, bo z relacji z Iwoną (Izabela Zwierzyńska) nic już nie zostanie, a Zbrowska także pożegnała się z Patrykiem (Konrad Skolimowski). W 2778 odcinku "Barw szczęścia" Oliwka nie przepuści okazji, by zaplusować u przystojnego biznesmena. On także nie pozostanie obojętny na wdzięki pięknej blondynki. Będzie z tego romans lub nowy, poważny związek?

"Barwy szczęścia" odcinek 2778 - czwartek, 16.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Oliwka w 2778 odcinku "Barw szczęścia" wykorzysta każdą okazję, by móc zbliżyć się do Tomasza. Biznesmem od początku wpadł jej w oko i dlatego przestała interesować się Patrykiem. Kępski ma za sobą trudny czas, bo jego wyjazd do USA utwierdził go tylko w przekonaniu, że związek z Iwoną już nie istnieje. Z tego powodu postanowił odreagować i pojechać na rajd pod miastem, ale sprawy wymknęły się spod kontroli i Tomasz nie wrócił na noc. Hubert (Marek Molak) zaalarmował Karolinę (Marta Dąbrowska), że mężczyzna musi się oszczędzać, bo całkiem niedawno przeszedł przeszczep wątroby. Każdy będzie przypuszczał, że Tomasz znów się upił ze smutku po zakończeniu nieudanej relacji. O złych wieściach dowie się także Zbrowska. 

- Jeden z naszych gości nie wrócił na noc do hotelu - objaśni recepcjonistka w 2778 odcinku "Barw szczęścia", a Oliwka zmartwi się, co stało się z biznesmenem. Na szczęście Kęspki wróci do hotelu cały i zdrowy, a ucierpi tylko jego auto. 

Flirt Tomasza i Oliwki rozkręci się na całego w 1778 odcinku "Barw szczęścia" 

Kępski zauważy, że Oliwka chwilowo zastępuje Karolinę na recepcji i utnie sobie krótką pogawędkę z dziewczyną. Zbrowska nie oderwie wzroku od przystojnego rozmówcy! - Jakiś wypadek na rajdzie? - zapyta Oliwka, nawiązując do zniknięcia Tomasza. - Żaden wypadek i żaden rajd, musiałem się po prostu wyszumieć - przyzna mężczyzna. - Czasami trzeba odreagować - przyzna Oliwka. - No tak... rozumiem, że tutaj wieści szybko się rozchodzą - zauważy Tomasz, a dziewczyna od razu będzie prostować sytuację. 

- (...) Przepraszam, nie chciałam być niemiły - przyzna Tomasz w 1778 odcinku "Barw szczęścia". - Nie jest pan - przymilnie zauważy Oliwka, a kiedy Tomasz się oddali, ona zrobi coś odważnego. - Buziaki! - krzyknie za Kępskim i nie da się ukryć, że spróbuje coraz mocniej zwracać na siebie jego uwagę. Mężczyzna nie skomentuje, ale zdradzamy, że ta relacja jeszcze zdąży się rozwinąć. 

Barwy szczęścia. Tajemniczy prezent Klary dla Huberta. Wmówi mu, że kiedyś wróci!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze