Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2777: Syn Kępskiego doniesie mu o miłości Grażyny! Namówi go na powrót do matki? - ZDJĘCIA

2023-03-15 14:28

W 2777 odcinku "Barw szczęścia" stanie się jasne, co kombinuje Wiktor (Grzegorz Kestranek). Syn ochoczo powita Kępskiego (Jakub Sokołowski) w Polsce, gdzie Tomek pojawi się po odrzuceniu przez Iwonę (Izabela Zwierzyńska). Nastolatek nie będzie tracił czasu, bo już w 2777 odcinku "Barw szczęścia" spróbuje namówić ojca do powrotu do Grażyny (Kinga Suchan), która podobno bardzo się zmieni i stanie się gotowa do rozpoczęcia nowego rozdziału z byłym partnerem. Kępski ma jednak nieco inny plan na życie...

"Barwy szczęścia" odcinek 2777 - środa, 15.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2777 odcinku "Barw szczęścia" Kępski spotka się z synem. Wiktor pozna prawdę o tym, że ojciec i Iwona rozstali się na dobre. Pyrka nie zachowała się w porządku wobec biznesmena i wszyscy zdają sobie z tego sprawę. Nastolatek niemal od razu podejmie temat powrotu taty do jego matki. Grażyna początkowo pałała niechęcią do Tomasza, ale ostatecznie wyszło na jaw, że wcale o nim nie zapomniała... Swego czasu rywalizowała z Iwoną o względy Tomka, ale oczywiście on skupił się na Pyrce. Czy istnieje szansa, że mężczyzna po zerwaniu z Iwoną jednak skusi się i zdecyduje się wejść w związek z Grażyną? Do tego właśnie zacznie namawiać go Wiktor!

Wiktor połączy Tomasza i Grażynę w 2777 odcinku "Barw szczęścia"?

- (...) Ona cały czas na ciebie czeka - powie wprost Wiktor do Tomasza w 2777 odcinku "Barw szczęścia", co nieco speszy ojca. - Daj spokój, Wiktor... - rzuci tylko Kępski. - Ty dobrze o tym wiesz i ja też - nastolatek okaże się nieugięty. - Słuchaj, rozbitej szklanki nie naprawisz - oznajmi Tomasz, nawiązując do tego, że między nim a Grażyną wszystko skończone. - Dobra ojciec, daj już spokój z tymi tekstami. Co ty jesteś w liceum? Pogadajmy poważnie - uprze się Wiktor w 2777 odcinku "Barw szczęścia".

- Jakoś tego nie widzę. Jesteśmy zupełnie inni - wyjaśni Kępski, a syn od razu zaprotestuje mówiąc, że przecież matka bardzo się zmieniła i może warto dać jej drugą szansę. - Wiktor, doceniam to co robisz, ale tak się nie da. Nie swataj nas - oznajmi ostrzej mężczyzna, bo naprawdę nie będzie sobie wyobrażał powrotu do byłej partnerki. Może chłopak ma rację, że matka się zmieniła, ale Kępski nie będzie miał zamiaru odwracać się do przeszłości. Postanowi rozpocząć nowy rozdział. 

Zdradzamy, że w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" Tomasz zainteresuje się Oliwką (Wiktoria Gąsiewska), która od początku zachwyca się przystojnym biznesmenem.  

Barwy szczęścia. Tajemniczy prezent Klary dla Huberta. Wmówi mu, że kiedyś wróci!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze