Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2776: Kępski przekaże Hubertowi, jak podle wyrolowała go Iwona. Przyleci z USA z podkulonym ogonem - ZDJĘCIA

2023-03-14 14:04

Kępski (Jakub Sokołowski) w 2776 odcinku "Barw szczęścia" wróci z USA od Iwony (Izabela Zwierzyńska). Tomasz poleciał do zdradzieckiej ukochanej, by mimo wszystko starać się ratować związek. W 2776 odcinku "Barw szczęścia" Tomasz tylko Hubertowi zwierzy się, co tak naprawdę zaszło w Stanach. Pyrka oniemieje na słuch o tym, jak niedoszły szwagier został wyrolowany przez jego siostrę. Iwona nie popisze się swoim postępowaniem, a dla Kępskiego to będzie ostateczny znak, że może trzeba iść dalej. Wróci do Polski z podkulonym ogonem, ale wcale nie musi czuć się samotny!

"Barwy szczęścia" odcinek 2776 - wtorek, 14.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

W 2776 odcinku "Barw szczęścia" Tomasz wróci zza granicy, gdzie wyjechał ratować związek z Iwoną. Właściwie nie było czego zbierać, skoro Pyrka zdradziła go z pewnym profesorem i postanowiła uciąć kontakt. Tomasz mimo wszystko wyjechał przekonać się, czy to definitywnie skończone. Szybciutko się okaże, że wróci do Polski z poczuciem pożarki. W 2776 odcinku "Barw szczęścia" wyżali się Hubertowi, że między nim a Iwoną wszystko skończone. Hubert natknie się na niedoszłego szwagra przed szpitalem i zaskoczony zapyta, czemu tak szybko wrócił z USA.

- Zgadnij - rzuci tylko Tomek. - Co, nie dogadaliście się z Iwoną? - przeczuje Pyrka, ale nie uda mu się wyciągnąć więcej informacji, bo Kępski zostanie poproszony na badania. Hubert tak łatwo nie odpuści i zaczepi mężczyznę raz jeszcze. Spróbuje wyciągnąć więcej informacji o tym, co zaszło między byłymi zakochanymi. On i Agata (Natalia Zambrzycka) bardzo kibicowali związkowi siostry z biznesmenem. Dlatego mocno zdziwią się jej nagłą zmianą partnerów. 

- Hubert, nie chce mi się tego roztrząsać... - powie smutno Kępski. - Ale co to tak... definitywnie koniec? Co Iwona powiedziała? - zacznie się denerwować ratownik. - Powiedziała, że koniec... zastałem puste mieszkanie - objaśni Kępski. - I co? Wyprowadziła się do tego profesorka? - niemal wybuchnie brat Iwony. - Tak, teraz to ten jedyny - z przekąsem rzuci Tomasz. - (...) Słuchaj, ja nie mam na to siły... - ukróci temat biznesmen i się oddali. 

Kępski poniesie porażkę w 2776 odcinku "Barw szczęścia" 

Widać będzie, że Tomasz jest niemal załamany całą sprawą. Nic dziwnego, skoro przeleciał tyle kilometrów, by zastać puste mieszkanie. Na miejscu czeka go jednak pewne pocieszenie, bo pracująca w hotelu Oliwka (Wiktoria Gąsiewska) jeszcze bardziej zainteresuje się gościem. Patryk (Konrad Skolimowski) na własne oczy zobaczy, że Zbrowskiej bardzo podoba się Tomasz. Zresztą niebawem w "Barwach szczęścia" okaże się, ze i Kępski nie jest obojętny na nową znajomość. Wiadomo już, że jego relacja z Iwoną zostanie definitywnie zakończona, a Pyrka nie wróci z USA. 

Barwy szczęścia. Tajemniczy prezent Klary dla Huberta. Wmówi mu, że kiedyś wróci!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze