Barwy szczęścia

Barwy szczęścia, odcinek 2774: Agata wspomni rodziców i ostrzeże Huberta. Pyrkowie też mieli się rozwieść - ZDJĘCIA

2023-03-10 12:00

W 2774 odcinku "Barw szczęścia" Agata (Natalia Zambrzycka) nie da sobie spokoju z tematem rozpadającego się związku Iwony (Izabela Zwierzyńska) i Kępskiego (Jakub Sokołowski). Zdrada siostry i trudna sytuacja między nią a Tomaszem da jej powód do refleksji nad kryzysem, który niegdyś dopadł nieżyjących Marię (Iza Kuna) oraz Romana (Olaf Lubaszenko). W 2774 odcinku "Barw szczęścia" między Agatą i Hubertem (Marek Molak) dojdzie niemal do kłótni, bo chłopak mocno zdenerwuje się na wspomnienie kryzysu rodziców.

"Barwy szczęścia" odcinek 2774 - piątek, 10.03.2023, o godz. 20.10 w TVP2

Agata i Hubert będą mocno zaniepokojeni sytuacją Iwony i Kępskiego, a w 2774 odcinku "Barw szczęścia" siądą do poważnej rozmowy o losach siostry. Pyrka odłączyła się od rodziny, wyjechała do Stanów, gdzie mieli z Tomaszem osiąść i budować nowe życie. Szkoda tylko, że doszło do zdrady kobiety z pewnym profesorem, a załamany Kępski poleciał do ukochanej walczyć o ich miłość, mimo iż Iwona już chyba wybrała... 

Agata nie pogodzi się z faktem, że siostra zrobiła taki numer, a Hubert też nie wyda się zadowolony z obrotu sprawy. - Akurat sam też jakiś święty nie byłem... - rzuci w końcu Hubert w 2774 odcinku "Barw szczęścia" i zreflektuje się, że najlepiej i najprościej jest oceniać czyjeś zachowanie, zapominając o swoim własnym. - No, nie byłeś, zresztą nie tylko ty... - wspomni Agata i weźmie ją na rozmyślania o rodzicach. - Rodzice też mieli problemy - przypomni dziewczyna. - O, pamiętam... Prawie się rozwiedli wtedy - przyzna rację ratownik. - Prawie! - zaznaczy Agata i da do zrozumienia, że skoro lata temu Maria i Roman pokonali kryzys, może i Iwonie się uda. 

- Może Iwona i Kępski też się jakoś dogadają - powie Agata. - Tomek chciałby jej wybaczyć, ale wiesz jaka jest Iwona... Zresztą, dla niej to nie jest pierwszyzna - niemiło rzuci Hubert, a siostra zacznie bronić lekarki. Przypomni, że jej pierwszy ślub brała jako bardzo młoda osoba i nie była jeszcze świadoma, co właściwie się dzieje. Agata stanie w obronie Iwony. 

Agata i Hubert w kolejnych odcinkach "Barw szczęścia" dowiedzą się, że Iwona rzuciła Kępskiego na dobre 

Mimo dywagacji w 2774 odcinku "Barw szczęścia", Iwona podjęła już decyzję. Niebawem wyjdzie na jaw, że nie ma mowy o kontynuacji związku z Kępskim. Tomasz poleci do Stanów, zastanie puste mieszkanie, po czym z powrotem przyjedzie do hotelu Stańskich. Agata i Hubert będą musieli się pogodzić, że siostra nie wróci do Tomasza i zostanie w USA z profesorem.

Barwy szczęścia. Tajemniczy prezent Klary dla Huberta. Wmówi mu, że kiedyś wróci!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze